Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin Cüzdanı Blockchain Artık Ethereum Desteği de Veriyor

Popüler bitcoin cüzdanı olan blockchain, 2011 yılından beri ilk defa farklı bir kripto para için hizmet vermeye başladı. İşte detaylar;

Kripto paralardaki en önemli konulardan olan cüzdan uygulamaları, kendilerini geliştirmeye devam ediyorlar. Popüler cüzdan uygulaması Blockchain, kurulduğu zamandan beri sadece bitcoine hizmet veriyordu. Şimdi de ikinci büyük kripto para olan ethereuma destek vermeye başladı.

Kullanıcılarının ethereum cüzdanı oluşturmasına da izin veren Blockchain, 2011 yılında kuruldu. O zamandan beri bitcoin kullanıcılarına hizmet veriyordu.

Blockchain Ethereum Cüzdanı

Bir borsa olarak faaliyet göstermeyen ve sadece kripto paraların güvenli bir şekilde saklanmasına imkan veren bir cüzdan uygulamasıdır. Aynı zamanda Blockchain, diğer cüzdan uygulamaları ile karşılaştırıldığı zaman daha güvenilir olmasıyla öne çıkmaktadır.

Blockchain’in CEO’su Peter Smith, ethereum desteği verdikleri için oldukça heyecanlı olduklarını ve müşterilerine daha fazla fırsat sunacaklarını açıkladı.

Blockchain CEO'su Peter Smith

Müşterilerinden ethereum için fazlasıyla istek aldıklarını söyleyen Smith, dijital varlıklarla daha kolay deney yapma fırsatı sunmanın yeni yollarını aradıklarını da dile getirdi.

Blockchain’i diğerlerinden ayıran bir özelliği de hacklenme ihtimalinin düşük olmasıdır. Bu nedenle de en popüler cüzdan uygulaması olarak tanınmaktadır.

Hacklenmeye Karşı Daha Güvenli

Blockchain cüzdanı üzerinden bir hesap oluşturduğunuzda, şirket de dahil olmak üzere hiç kimse sizin bakiyenizi ve yaptığınız işlemleri göremiyor. Bu da diğerlerine göre daha güvenli olduğunu kanıtlıyor.

Şu anda 14 milyondan fazla cüzdanı olduğu tahmin ediliyor. Yakın zamanda aldığı 40 milyon dolarlık yatırım ile toplamda 70 milyon dolar toplamış oldu.

Blockchain 14 Milyon Kullanıcı

Blockchain’in ShapeShift ile bulunan ortaklığı sayesinde sistem üzerinden doğrudan bitcoin ve ether alıp satabiliyorsunuz. Yani bir borsaya gönderim yapmadan işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Blockchain ShapeShift Ortaklığı

Ether veya bitcoin almak istediğiniz zaman, Blockchain’in borsalarla kurmuş olduğu ortaklıktan faydalanarak, para gönderip kripto paranızı satın alabilirsiniz. Ethereum cüzdanının da bitcoin cüzdanı gibi çalıştığı görülüyor.

Kripto paralardaki yükseliş her geçen gün devam ederken, kendi bünyelerinde gelişimlerini sürdürüyorlar. Blok zinciri teknolojilerinden cüzdan uygulamalarına kadar birçok özellik gelişiyor ve hayatımıza daha çok giriyorlar.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSize daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum