Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE

RSS Interactive Ltd. Şti.

iletişim@paratic.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / EDITOR IN CHIEF

Aysun Bayhan
(aysun@paratic.com)

EDİTÖRLER / EDITORS

Nesrin Bayraktar
(nesrin@paratic.com)

Mert Can Ördek
(mertcan@paratic.com)

Emre Kömürel
(emre@paratic.com)

Hatice Biçer
(hatice@paratic.com)

Gökhan Özbaş
(gokhan@paratic.com)

Nagihan Demir
(nagihan@paratic.com)

Sena Dalgıç
(sena@paratic.com)

Polat Öziş
(polat@paratic.com)

Tuğba Nur Doğan
(tugbanur@paratic.com)

Nermin Ünalan
(nermin@paratic.com)

Merve Tanrıkulu
(merve@paratic.com)

Onur Körükçü
(onur@paratic.com)

Hatice Gürer
(haticeg@paratic.com)

Doğukan Beykoz
(dogukan@paratic.com)

Tuğçe Üstün
(tugce@paratic.com)

Semra Taşdemir
(semra@paratic.com)

Doğan Turgut
(dogan@paratic.com)

YAZILIM & TASARIM / WEBMASTER & DESIGNER

Onur Çelik
(onur@paratic.com)

ARAMA MOTORU  OPTİMİZASYONU / SEARCH ENGINE OPTIMIZATION

Çağrı Taşlı
(cagri@paratic.com)

SOSYAL MEDYA SORUMLUSU / SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Nagihan Demir
(nagihan@paratic.com)

VİDEO & MONTAJ / VIDEO & MONTAGE

Gökhan Özbaş
(gokhan@paratic.com)

REKLAM / ADVERTISE

Engin Erdem
(engin@paratic.com)

HUKUK DANIŞMANI / JURISCONSULT

Av. Ayla Bilgin

MALİ MÜŞAVİR / FINANCIAL ADVISOR

Burak Taşçı

ADRES

Borazanlar Mahallesi Hürriyet Caddesi Beyaz Saray Apartmanı Kat: 2 No: 13

BOLU / TÜRKİYE

E-POSTA

iletisim@paratic.com

YAZILIM VE SİSTEM YÖNETİMİ

WordPress 4.7.2 – Paratic.com Özel WordPress Teması

UYARI

Sitedeki tüm harici linkler, ayrı bir sayfada açılmaktadır.

Paratic.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.