Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE

RSS Interactive Ltd. Şti.

iletisim@paratic.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / EDITOR IN CHIEF

Aysun Bayhan
(aysun@paratic.com)

EDİTÖRLER / EDITORS

Nesrin Bayraktar
(nesrin@paratic.com)

Mert Can Ördek
(mertcan@paratic.com)

Emre Kömürel
(emre@paratic.com)

Gökhan Özbaş
(gokhan@paratic.com)

Nagihan Demir
(nagihan@paratic.com)

Sena Dalgıç
(sena@paratic.com)

Polat Öziş
(polat@paratic.com)

Tuğba Nur Doğan
(tugbanur@paratic.com)

Nermin Ünalan
(nermin@paratic.com)

Merve Tanrıkulu
(merve@paratic.com)

Onur Körükçü
(onur@paratic.com)

Hatice Gürer
(haticeg@paratic.com)

Doğukan Beykoz
(dogukan@paratic.com)

Tuğçe Üstün
(tugce@paratic.com)

Semra Taşdemir
(semra@paratic.com)

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ / NIGHT SHIFT EDITOR

Hatice Biçer
(hatice@paratic.com)

Doğan Turgut
(dogan@paratic.com)

YAZILIM & TASARIM / WEBMASTER & DESIGNER

Onur Çelik
(onur@paratic.com)

ARAMA MOTORU  OPTİMİZASYONU / SEARCH ENGINE OPTIMIZATION

Çağrı Taşlı
(cagri@paratic.com)

SOSYAL MEDYA SORUMLUSU / SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Nagihan Demir
(nagihan@paratic.com)

VİDEO & MONTAJ / VIDEO & MONTAGE

Gökhan Özbaş
(gokhan@paratic.com)

REKLAM / ADVERTISE

Engin Erdem
(iletisim@paratic.com)

HUKUK DANIŞMANI / JURISCONSULT

Av. Ayla Bilgin

MALİ MÜŞAVİR / FINANCIAL ADVISOR

Burak Taşçı

ADRES

Borazanlar Mahallesi Hürriyet Caddesi Beyaz Saray Apartmanı Kat: 2 No: 13

BOLU / TÜRKİYE

E-POSTA

iletisim@paratic.com

YAZILIM VE SİSTEM YÖNETİMİ

WordPress 4.7.2 – Paratic.com Özel WordPress Teması

UYARI

© Copyrigth 2017 Paratic.com tüm hakları saklıdır. Haber, resim ve kod gibi her türden içeriğin, telif hakları Paratic’e aittir. Site içerisinde yer alan yazılar, resimler, dizaynlar, animasyonlar ve tasarımlar, Telif Hakları 5846 Numaralı Yasa ile korunmaktadır. Paratic.com’un yazılı izni bulunmadan; içerikler, tasarımlar, resimler ve dizaynlar kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzin olmaksızın ve kaynak belirtilmeksizin, kopyalama yapılamaz.
www.Paratic.com’daki harici linklerin hepsi ayrı sekmede açılır. Yayınlanan yazılardan ve yorumlardan, yazarlar sorumlu tutulur. Haber verilmeksizin ve herhangi bir zamanda, sitede değişikliğe gidilebilir. Paratic, içerisinde bulunan bilgilerden kaynaklı hatalar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz.

© Copyrigth 2017 Paratic.com all rights reserved. All the copyrights of contents such as news, images, articles and codes belongs to paratic.com and are protected by Copyright Law No: 5846. Without the written permission of Paratic.com; contents, designs, pictures and designs may not be copied, distributed, modified, published. Copying is not permitted without permission and without specifying the source.
All of the external links on paratic.com will be opened on the new tabs. The authors are responsible for the published articles and comments. At any time, without notice paratic.com can make changes. paratic.com can not be held responsible for faults and losses caused by the inclusion.