Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ege Kıyılarını Süsleyen, Türünün Tek Örneği Eşsiz Bir Yüzen Malikane: “Sting Ray”

Ege Kıyılarını Süsleyen, Türünün Tek Örneği Eşsiz Bir Yüzen Malikane: “Sting Ray”

Gözlerden uzak, berrak maviliklerin üzerine yerleştirilmiş lüks bir malikanede kim yaşamak istemez ki? Yaşamış olduğumuz ev, küçük bir gecekondudan ibaret olsa bile, göz alıcı bir koyun kıyısına konumlandırılmış olması, bu ufacık mekanı kendimize ait bir cennete dönüştürebilir. Nefes kesen bir manzaranın gözler önüne serildiği, sahil evlerinden çok daha etkileyici bir yapıya ve konuma sahip olan yüzen villalara bir yenisi daha ekleniyor. Bugün sizlere tanıtacağımız bu eşsiz tasarım ürünü, şimdiye kadar şahit olduğunuz bütün yüzen evleri ve villaları geride bırakacak.

Ege Denizi’nin kristal berraklığındaki sularına konumlandırılacak olan Sting Ray isimli bu yüzen malikane, gerek tasarım özellikleriyle gerekse de ultra lüks olanaklarıyla emlak piyasasında yer alıyor. Türünün tek örneği olarak karşımıza gelen bu muhteşem malikane, büyüleyici bir konsepti mavilikler üzerine taşıyor. Daha önce sizlere tanıtmış olduğumuz, dev bir vatoz şeklinde tasarlanan deniz aracı Meriens ile benzer özellikler taşıyan Sting Ray, kesinlikle aklınızı başınızdan alacak. Ege kıyılarını süsleyen bu olağanüstü malikane ile tanışmaya hazır mısınız?

İşte karşınızda Ege kıyılarının yeni incisi, yüzen malikane Sting Ray:

Mavilikler Üzerinde Eşsiz Bir Malikane: Sting Ray

Mavilikler Üzerinde Eşsiz Bir Malikane: Sting RayBoston merkezli tasarım danışmanlığı firması Schopfer Associates tarafından meydana getirilen bu büyüleyici proje, türünün tek örneği bir tasarım ürünü olarak Ege Denizi üzerine yerleştirilecek. İki katlı yüzen bir malikane konseptiyle, lüks yapısını olağanüstü bir manzara ile süslüyor. “Vatoz” anlamına gelen “Sting Ray” adı verilen bu güzel malikane, kesinlikle deniz aşıklarının hayallerini süsleyecek. İsminden de anlaşılacağı üzere, vatoz balığına benzer bir tasarıma sahip olan Sting Ray malikanesinin kuyruğu andıran bölümü ise kara ile olan bağlantısını sağlıyor. Abu Dabi kıyılarında hayranlık uyandıran bir yüzen ev olarak daha önce karşımıza gelen Waterlovt Houseboat gibi lüks bir yapıyı bile geride bırakan Sting Ray, bizleri fazlasıyla şaşırtmayı başarıyor.

Sting Ray Malikanesi Eşsiz Yaşam Alanıyla Hayranlık Uyandırıyor

Sting Ray Malikanesi Eşsiz Yaşam Alanıyla Hayranlık UyandırıyorDışa eğimli çatısıyla iki arabalık bir garajı da bünyesinde barındıran Sting Ray malikanesinin giriş katında, aileler için geniş bir eğlence alanı bulunuyor. Merkezi bir kubbe ve geniş cam duvarlar ile çevrelenen giriş kat, nefes kesen bir manzarayı gözler önüne seriyor. Hem iç hem de dış mekanıyla eşsiz bir ambiyansı sahiplerine sunan Sting Ray malikanesinin üst katında ise üç adet yatak odası ve huzurlu bir panoramik manzarayı sahipleriyle paylaşan bir kral dairesi yer alıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra, dış mekanında özel bir plajı, büyüleyici bir sonsuzluk havuzu, lüks bir jakuzi, bir ateş çukuru ve geniş bir güneşlenme güvertesi de bulunan Sting Ray, kendisine olan hayranlığımızı daha da arttırıyor.

DÜNYANIN EN GÜZEL YÜZEN EVLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Yüzen Malikane Sting Ray Ne Zaman Suya İndirilecek?

Yüzen Malikane Sting Ray Ne Zaman Suya İndirilecek?Zeminden tavana camları, geniş avlusu, inanılmaz dekorasyon özellikleri ve büyüleyici konumuyla bizleri kendisine aşık eden yüzen malikane Sting Ray, 2017 yılının son aylarında Ege Denizi ile buluşacak. Maliyetinin ne kadar olduğu henüz açıklanmasa da çevre dostu yapısı ve eşsiz imkanlarıyla şanslı sahiplerinin yeni cenneti olmayı başaracak gibi görünüyor.

Cennet koylarıyla ünlü Ege Denizi’ni daha da büyüleyici hale getirecek olan yüzen malikane Sting Ray, günümüz mimarisinin etkileyiciliğini tam anlamıyla gözler önüne seriyor. Rüya imkanlarıyla deniz üzerinde yaşamın yeni adresi olarak dünyaya tanıtılan bu güzel malikanede yaşamak istemez miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum