Dolar (%-0.07) 13.5202
Euro (%0.07) 15.3281
Sterlin (%0.02) 18.4009
Ons (%-0.04) 1813.14
Gram (%-0.06) 789.03
Çeyrek (%-0.06) 1290.06
THYAO (%-4.95) 26,88
ASELS (%-5.86) 22,80
PETKM (%-9.15) 8,74
EUR/USD (%0.06) 1.13246
USD/JPY (%-0.02) 114.6
EUR/GBP (%0.05) 0.8331
Petrol (%2.67) 85.52
Gümüş (%2.61) 23.517
Bitcoin (%1.54) 42388.28
Ethereum (%-0.33) 3157.08
Bist100 (%-5.08) 1,979.83

YouTube Milyoneri Jordan Maron’un Aldığı Lüks Malikane!

Jordan Maron'u biraz daha yakından tanıyalım ve Hollywood'dan aldığı lüks malikaneye doğru kısa bir yolculuğa çıkalım.
YouTube Milyoneri Jordan Maron’un Aldığı Lüks Malikane!
12 Ekim 2015 | 18:24 Son Güncelleme: 27.12.2021 / 10:30:10
Yorum

Jordan Maron ismini daha önce mutlaka bir yerlerden duymuşsunuzdur. Özellikle video oyun tutkunları onun başarılı hikayesini arkadaş sohbetlerinde sıklıkla dile getiriyor. Peki, bilmeyenler için soralım, Jordan Maron bu kadar ünlü olacak ne yaptı? Sadece çok sevdiği Minecraft oyununu açtı ve görüntülerini kaydetti. Sonrasında bu görüntüler hiç de beklemediği şekilde milyonlar tarafından izlendi. Bu başarısıyla YouTube kanalından en çok kazanan kullanıcılar listesinde yer alan Maron, büyük bir servetin de hakimi oldu. Hani anneniz oyununuzun tam ortasında size kızarak “kalk ders çalış, adam ol!” der ya, sanırım artık ona geçerli bir mazeret öne sürebilirsiniz.

CaptainSparklez ismiyle YouTube’de yer alan Maron, geçtiğimiz günlerde de “en büyük hayalim” dediği bir haberle gündemde yer aldı. Dudak uçuklatan bir servete hükmeden Jordan, dağı taşı ünlü diye tabir ettiğimiz Hollywood’dan tam tamına 4.5 milyon dolara lüks bir malikane aldı. Gerçi bu yapı için lüks biraz yavan kalsa da tanıtacak diğer sözcüklerin kifayetsiz kalacağını söyleyebilirim. Belki de zenginliğe giden yolda en büyük idolünüz olacak Maron, şimdilerde lüks evinin sefasını sürüyor.

İşte karşınızda YouTube milyoneri Jordan Maron’un aldığı lüks malikane!

Jordan Maron’un Milyon Dolarlık Lüks Evi

Jordan Maron’un Milyon Dolarlık Lüks Evinin TerasıÖncelikle Jordan Maron’un bu serüvene hobisi sayesinde başladığını söyleyebiliriz. Hobinin ne olduğunu tahmin ettiniz sanırım! Evet, tabi ki video oyunlar! Henüz 18 yaşındayken büyük bir servete sahip olan Jordan Maron, ya da YouTube adıyla CaptainSparklez, bu işe başladığında yüklü bir servet kazanacağını bilmiyormuş. Ancak kısa zamanda milyonlar tarafından izlenen Maron, Minecraft parodileri sayesinde genç bir milyoner olmayı başarmış. Hatta Maron’un “Minecraft Style” isimli videosunu izlemiş olabilirsiniz. Hani bir döneme damgasını vuran PSY’nin Gangnam Style şarkısını temel alan videoyu!

Jordan Maron’un Milyon Dolarlık Lüks Evinin SalonuHenüz çocuk denebilecek bir yaşta tonlarca paraya sahip olmak, çoğu kişinin bu kadar parayla ne yapacağını bilemeyeceği bir durum olabilir, değil mi? Aslında Jordan Maron için de bu şekilde yorum yapılmış. Ancak şu an 23 yaşında olan Jordan Maron, parasını iyi bir şey için yatırmaya karar vermiş. Peki, ne mi yapmış? Hollywood’un en popüler mekanları arasında gösterilen bir yerden mükemmel bir malikane satın almış.

Jordan Maron’un Milyon Dolarlık Lüks Evinin Yatak OdasıLos Angeles’in Sunset Strip isimli bölümüne bakan bir tepede yer alan malikanenin fiyatı 4.5 milyon dolar! İsterseniz, biraz da bu evin özelliklerinden bahsedelim ki Jordan Maron’un videolarından kazandığı servetin ne kadar büyük olduğunu daha iyi anlayalım. Yaklaşık 400 metrekare büyüklüğünde olan evin, Minecraft’ın yaratıcısı Markus Persson’un evinin çok yakınında bulunduğunu belirtelim. Önden bakıldığında tek katlı bir yapı olarak görünen malikanenin, arka cephesine baktığımızda ise karşımıza 3 katlı bir ev çıkıyor.

3 yatak odası ve 5 banyosu bulunan evin her bir bölümü modern eşyalar ve lüks aksesuarlarla donatılmış. Ayrıca, Los Angeles’in nefes kesici manzaralarına şahitlik eden ev; bahçesindeki sonsuzluk havuzu, barı ve barbekü alanıyla göz kamaştırıyor. Boydan boya camları, eşsiz konumu ve lüks özellikleriyle etkileyici bir yapı olan malikane, 23 yaşındaki YouTube ünlüsü Jordan Maron’un ne kadar zengin olduğunu herkese gösteriyor.

Bu genç milyoneri hayranlıkla alkışlayan birçok kişinin olduğunu belirtmeliyim. Siz de bu yazıyı aklınızın bir köşesinde bulundurarak video oyunlarınıza geri dönebilirsiniz. Üstelik artık annenize verecek geçerli bir cevabınız da var. Şunun gibi “Jordan Maron video oyunları sayesinde milyoner olmuş, ben neden olmayayım?” Ne dersiniz bu anneniz için geçerli bir sebep olur mu?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar