Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Youtube Bir Fenomene Daha Lüks Ev Aldırdı! İşte Jake Paul’un Muhteşem Evi

Youtube fenomeni Jake Paul, çevreye verdiği rahatsızlık nedeniyle 27 milyon liralık ev aldı. İşte evin detayları;
Youtube Bir Fenomene Daha Lüks Ev Aldırdı! İşte Jake Paul’un Muhteşem Evi
Son Güncelleme: 
Yorum

Vine ile ünlenip Youtube’a geçiş yapan Jake Paul, Los Angeles’ta oturuyordu ve bu bölgede gürültü yaptığı nedeniyle tehditler almaya ve davalık olmaya başladı. Bu konuyu, tam olarak 7 milyon dolarlık (yaklaşık 27 milyon lira) bir ev alarak çözüme ulaştırdı. Henüz 16 yaşındayken ünlenmeye başlayan Jake, ihtişamlı hayatına Kaliforniya’nın lüks muhitlerinden olan Calabasas’ta devam edecek.

1400 metrekarelik kullanım alanı bulunan ev, fenomenin özel hayatını saklayabilecek büyüklükte ve özellikte.

Jake Paul'un 1400 Metrekarelik Evi

Girişinde demir bir kapısı ve eve ulaşan özel bir yolu bulunuyor. 3 katlı spiral bir girişi olan evde, İtalyan karolar ve ahşabın yoğun bir şekilde kullanıldığı görülüyor.

Evin salonunda ise iki sütun, şömine ve boydan boya pencereler, tüm ihtişamı yansıtıyor.

Evin Muhteşem Salonu

Evin bir kısmı avangart, bir kısmı ise klasik anlayışa göre dekore edilmiş. Aynı zamanda spor ve sinema salonları da bulunuyor.

Çalışma odası ile özel banyoları ise en dikkat çeken ayrıntılardan.

Evin Özel Çalışma Odası

Spa ve aromaterapi imkanı bulunan banyolarda, bluetooth teknolojisi de kullanılmış.

Banyolar Özel ve Teknolojik

Evin dikkat çeken diğer detayları ise havuzu ve arka bahçedeki 2 şelale peyzajı.

Şelale Peyzajlı Bahçeler

Ayrıca 4 araba – 12 motor alabilen garajı da bulunuyor. Tüm bu detaylarla birlikte ev, 14 bin metrekarelik araziye yayılmış durumda.

Vine videoları ile ünlenen Jake Paul, paraya ve şöhrete oldukça küçük yaşlarda ulaştı.

Jake Paul 20 Yaşında Milyoner Oldu

2013 yılında Vine’da 5,3 milyon takipçisi ile 2 milyar gösterime sahip olarak ünlendi. Ardından teklifler gelmeye başladı ve ilk işi, Disney’in Bizaardvark dizisinde oynamak oldu. 2017 yılında ise Beyaz Saray’a davet edildi ve burada banyoda gizlice Youtube yayını yaparak, ününü arttırdı. Sonuçta; tıpkı Jordan Maron’un Youtube sayesinde aldığı ev gibi Jake Paul da kazandığı paralarla kendine bir malikane satın almış oldu.

Şimdi 20 yaşında olan fenomen, çeşitli filmlerde oynadı ve single çıkarttı. Aldığı lüks evin ilk videosunu ise bu şekilde çekti:

Geçen günlerde ise sosyal medya fenomenlerine pazarlama yöntemi hizmeti veren Team 10 isimli bir şirket kurdu. Şirket için 1 milyon dolarlık fon toplayan Jake’in yatırımcıları arasında Danhua Capital, Horizons Alpha, Vayner Capital, Sound Ventures & A-Grade Investments ve Adam Zeplain gibi isimler bulunuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu