Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Sizi Vietnam’a Aşık Edecek Ha Long Koyu’ndaki Lüks Villalar

Vietnam'ın büyüleyici Ha Long Koyu manzarasında muhteşem bir hayat sürebileceğiniz lüks villalar, görenleri şaşkına çeviriyor. Gelin birlikte bakalım!
Sizi Vietnam’a Aşık Edecek Ha Long Koyu’ndaki Lüks Villalar
Son Güncelleme: 
Yorum

20 yıllık bir savaşı geride bıraktıktan sonra huzurlu bir yaşam sürdüren Vietnam, tam 4000 yıllık tarihin izlerini halen taşımaktadır. Vietnam Savaşı gibi kanlı bir dönemi atlatan bu Asya ülkesi, belki de günümüzde en yaşanılası bölgelerden bir tanesidir. Uzun bir süre savaş bölgesi olarak isimlendirilen Vietnam, yaralarını sardıktan sonra en önemli turistik cennetlerden bir tanesi haline gelmiştir.

Düşük suç oranı sayesinde dünyanın en güvenli ülkelerinden biri olan Vietnam, en bilindik tatil merkezlerinden olan Ha Long Koyu’da yıl içinde birçok turisti ağırlamaktadır. 90’lı yıllarda UNESCO Dünya Miras Listesi’nde kendisine yer bulmayı başarmış bu enfes koy, sahip olduğu devasa kayalıklar ve yemyeşil bitki örtüsüyle görenleri adeta büyülemektedir.

Elbette ki böylesine turist çeken bir bölgede lüks villalar, evler ya da oteller olmazsa olmazlardandır. Brezilyalı mimarlık stüdyosu olan MK27 de bu güzelliğin hakkını buraya inşa etmiş olduğu olağanüstü evle vermek istemiş. Büyüleyici Ha Long Koyu’nun manzarası eşliğinde, muhteşem bir hayat sürebileceğiniz bu lüks villalara dilerseniz birlikte daha yakından göz atalım.

İşte karşınızda sizi Vietnam’a aşık edecek Ha Long Koyu’ndaki Lüks villalar:

Dört Bir Yanı Doğal Güzelliklerle Çevrili Villaların Eşsiz Tasarımları

Dört Bir Yanı Doğal Güzelliklerle Çevrili Villaların Eşsiz TasarımlarıBrezilyalı MK27 mimarlık şirketi tarafından inşa edilen ve Caye Sereno adı verilen bu lüks villalar, Vietnam’ın muhteşem doğal güzelliklerinden Ha Long Koyu’nun eşsiz manzarası ile süslenmişlerdir. 18 lüks adet Ha Long Koyu villalarının arkasındaki isimler olan Marico Kogan ve Maria Cristina Motta, kelimenin tam anlamıyla nefeslerinizi kesecek tasarımlara imzalarını atarak; küçük kalker adalarına bakan olağanüstü tasarıma sahip yapıları projelendirmişlerdir.

Bu olağanüstü yapılar, oldukça modern bir mimariye sahip. Evlerin taş duvarları ve hareketli camları fazlasıyla güzel bir görüntü sunmaktadır. En az Amerika’daki Beverly Hills Billionaires Row adındaki malikane kadar lüks bir ev olan Caye Sereno villalarının boyutları; 2160 metrekareden, 3600 metrekareye kadar oldukça geniş bir alanı kaplamaktadır.

Sizleri Vietnam’a Aşık Edecek Caye Sereno Villalarının Olanakları

Sizleri Vietnam'a Aşık Edecek Caye Sereno Villalarının OlanaklarıBu güzel bölge içerisinde yer alan her villa rahat bir yaşam alanı sağlarken; dış kısmında bulunan oturma alanları, tam boy sonsuzluk havuzu, koyun kenarına erişim gibi sayısız lüks olanakları da sahiplerine sunmaktadırlar. Caye Sereno, bölgedeki lüks oteller ile aynı hatta yer almaktadır ve konumu sayesinde, dünyanın en güzel doğa manzaralı lüks otelleri gibi kusursuz bir manzaraya sahiptir. Tuan Chau Adası’nın güney ucunda bulunan bu bölge, Singapur ve Hong Kong gibi yerlere uçuş gerçekleştirebileceğiniz Hanoi’ye de oldukça yakındır.

Büyüleyici Ha Long Koyu’ndaki Lüks Villaların Fiyatı

Büyüleyici Ha Long Koyu'ndaki Lüks Villaların FiyatıLüks ve modern tasarımının yanı sıra muhteşem bir konuma sahip olan bu villalar, gökyüzünü denizle birleştiren ev Celestial House kadar pahalı olmasalar da sunmuş oldukları olağanüstü olanaklardan dolayı yüksek rakamlı bir fiyat etiketine sahip. Vietnam’ın eşsiz bir bölgesine yerleştirilmiş bu villaların fiyatları, 3.5 milyon dolardan başlamaktadır. Ayrıca bu lüks villalar sahiplerine spor ve yoga merkezine erişim, tenis kortu, su sporları ve 27 delikli bir golf sahası gibi ekstra aktivitelere ulaşabilmelerine de ön ayak olmaktadır.

ABD ile girmiş olduğu savaşta ayakta kalmayı başaran Vietnam, günümüzde sahip olduğu imkanlarla bilindik tatil merkezlerini aratmamaktadır. Güzeller güzeli doğasıyla Asya’nın incilerinden biri olan ve Vietnam’ın cennet köşelerinden Ha Long Koyu’na konumlandırılmış bu lüks villalarda hayatınızı sürdürmek ister miydiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu