Yatırım yapmaya başla!

Uzay Gemisini Andıran Süper Yat: “Sea Level CF8 Future Concept”

Uzay Gemisini Andıran Süper Yat: “Sea Level CF8 Future Concept”

Zenginlere boyut atlattıran bir araç olan süper yatlar, bizlerin sadece bir dizi karakteri olan İsmail Abi gibi uzaktan bakıp el salladığımız teknolojinin son harikaları olsalar da bazılarımızın gelecekleri ile ilgili hayalleri arasında yer almaya devam edebilirler. Eğer süper yatlar sizlerin de vazgeçilmez hayallerinden biriyse, onlarla ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mühendisliğin devasa sanat eserleri olan zenginlerin bu lüks oyuncakları, sunmuş oldukları olanaklar ve tasarım harikası görünümleri ile bizleri kendilerine hayran bırakmaya devam ediyor. Bu süper yatlardan bazıları Komorebi gibi lükse yeni bir anlam kazandırırken, bazıları ise Scienic Eclipse gibi dünyayı keşfetmenize yarayan bir araç olabiliyor. Ancak Hollanda merkezli yat tasarımcısı Sea Level Engineering tarafından inşa edilen ve Sea Level CF8 Future Concept adı verilen bu canavar hem geleceğe ait tasarımı hem de sunmuş olduğu imkanlarla süper yat tanımına yeni bir boyut kazandırıyor. Hayal ürünü gibi görünen geleceğin bu süper yatına dilerseniz, birlikte göz atalım.

İşte karşınızda uzay gemisini andıran süper yat tasarımı:

Denizlerin Yeni Hakimi Sea Level CF8 Future Concept Süper Yatının Tasarımı

Denizlerin Yeni Hakimi Sea Level CF8 Future Concept Süper Yatının TasarımıSon zamanlarda projelendirilen dünyanın en geniş tasarımına sahip süper yatları arasında yer almaya aday olan bu devasa canavar, bir yattan daha çok uzay gemisini andırıyor. 80 metrelik bu geniş yat; inanılmaz derecede büyük bir açık havuz, helikopter pisti ve süper arabaların saklanabileceği 300 metrekarelik fazlasıyla geniş bir garajı bünyesinde barındırıyor. Akıl almaz bir şekilde tasarlanmış bu lüks deniz canavarı, belki de lüks yatlar için tasarlanan süper otomobil Marine Edition Mono gibi araçları da tasarımına ekleyebilir.

Bir Uzay Gemisi Kadar Etkileyici Olan CF8 Future Concept Yatının Sunmuş Olduğu Olanaklar

Bir Uzay Gemisi Kadar Etkileyici Bir Görünüme Sahip CF8 Future Concept Yatının Sunmuş Olduğu OlanaklarGüneşlenme güvertesinin de dahil olduğu altı kattan oluşan yatta; bir tiyatro, sekiz adet süit, bir gazino, 8 süper arabanın sığabileceği 300 metrekarelik bir garaj, buhar odaları ve saunayla birlikte bir de spa merkezi bulunuyor. En az Saluzi adındaki mega yat kadar lüks bir araç olan CF8 Future Concept modelinin açık alanında ise iki adet jakuzi, bir güneşlenme güvertesi, ön güverte, bir helikopter iniş pisti, dört adet kişisel deniz uçağı ve bir de okyanusların altındaki büyülü yaşamı keşfedebileceğiniz DeepFlight Dragon denizaltısı yer alıyor. Elbette ki bu kusursuz yatın şelaleli devasa havuzundan söz etmeye bile gerek yok.

Tasarımı ve Olanakları ile Etkileyici Bir Süper Yat Olan CF8 Future Concept’in Performansı

Tasarımı ve Olanakları ile Etkileyici Bir Süper Yat Olan CF8 Future Concept'in PerformansıBu kadar olanak ve tasarım özelliklerinin yanında, CF8 Future Concept yatının performans özelliklerini de öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu dev canavar 27 not hıza ulaşabilen Silver Fast süper yatı kadar hızlı bir araç olmasa da maksimum 18 notluk hızıyla 5000 deniz millik mesafe kat edebiliyor. Dev cüssesine göre oldukça yüksek bir hıza sahip olan bu canavar, misafirlerine gelecekte yaşayabilecekleri güzellikleri günümüzde de sunuyor.

Satın alması ayrı, bakımı ayrı bir dert olan ve masrafı bol bu süper yatlar genellikle multi milyarderler tarafından satın alınan oyuncaklar arasında yer alıyorlar. Denizi tutku haline getirenler için adeta bir rüya niteliği taşıyan Sea Level CF8 Future Concept süper yatı da etkileyici imkanlara ve tasarıma sahip oyuncaklardan bir tanesidir. Birlikte incelemiş olduğumuz bu uzay gemisini andıran süper yat ile geleceğe doğru yelken açmak ister miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum