Yatırım yapmaya başla!

Tamamen Altından Üretilen “Anya Hindmarch” Çanta

Tamamen Altından Üretilen “Anya Hindmarch” Çanta

Bugün sizlere kadınların sıklıkla duymuş olduğu, “neymiş o çanta, altından mı yapılmış” sorusunun cevabına karşı; erkeklerin keyifle “evet, altından yapılmış” diyecekleri muazzam bir çantadan bahsedeceğiz. Evet, yanlış duymadınız; üzerinde altın işlemelere ya da altın kaplamalı ürünlerle değil de bizzat altının kendisiyle üretilmiş olan bir çanta! Sonuçta, kadınlar için çanta denildiğinde akan suların durduğunu biliyoruz, değil mi? Yüzlerce, hatta binlerce çanta koleksiyonu olanlardan söz etmiyorum bile. Onlar, zaten bu konuda hiç kuşkusuz en önde gelen çanta tutkunlarından. Ancak, genel olarak da normal zevklere sahip olan kadınların hepsi, hayatları boyunca bu günlük aksesuarlardan satın almaktan yorulmayacak kişi tipleridir.

Muhakkak dikkat etmişsinizdir, bir kadının hiçbir zaman yeterince çantası bulunmaz, değil mi? İsterseniz kadınların bu doyumsuz alışveriş tutkularını ve bu duruma erkeklerin verdiği tepkileri kısa, örnek bir hikayeyle açıklayalım;

Hikayemizdeki bu erkek siz olun, kadın da eşiniz, kız arkadaşınız vs… olsun. Deri, süet, kırmızı, siyah, yeşil, sarı, file, kot, kumaş vs… sayısız çeşitlilikte çantaya sahip olan bu kadın, bir akşam yine elinde kocaman bir alışveriş paketiyle çıkagelmiş. Tabii ki bunun içinde koleksiyonuna katacağı yepyeni bir çanta bulunuyor ve kadın yeni çantasına adeta büyülenmiş gibi bakıyor. Siz ise bu durumu bir süre hayretle seyrettikten sonra, nihayet cesaret edip kadının gardırobunda hali hazırda bulunan beyaz çantadan neden bir tane daha aldığını sorduğunuzda, öfkeli gözlerle bakan kadından şu cevabı alıyorsunuz; “o beyaz değildi, kırık beyazdı. Ayrıca diğer çantada gümüş detaylar vardı, ama bunda altın aksesuarlar kullanılmış!” Bu diyalog tanıdık mı geldi?

Sevgili erkekler, almanız gereken cevabı da aldığınıza göre, kadınların bu vazgeçilemez tutkularına karışmamanız gerektiğini daha iyi anlamışsınızdır, diye düşünüyorum. Nitekim hemen şimdi kadınların büyük bir ilgiyle inceleyeceği, dünyanın en seçkin çantalarından birini anlatacağız. Sevgili güzel kadınlar, isterseniz hemen konumuza geçelim.

İşte karşınızda saf altının güzelliğini sunan lüks çanta:

Anya Hindmarch – Crisp Packet

95.000 Dolar

Anya Hindmarch - Crisp PacketLüks bir aksesuar markası olan İngiliz asıllı Anya Hindmarch tarafından tasarlanan Crisp Packet isimli el çantaları, sınırlı sayıda üretilecek ayrıcalıklı çantalardır. Akşamları şık davetlere giderken yanınızda ışıl ışıl bir aksesuar olarak kullanılabilecek 18 ayar altın kullanılarak tasarlanan bu çarpıcı ürün, 95.000 dolar civarında olan fiyatıyla da sektörde kendinden sıklıkla bahsettirmeyi başaran seçkin bir çantadır.

Sarı, beyaz ve kırmızı altın olmak üzere 3 çeşit materyalle üretilen Crisp Packet’in, ayrıca altın kaplama bir zinciri de bulunmaktadır. Bununla birlikte, Crisp Packet’ın istenirse çıkartılabilecek olan bu zinciri sayesinde çanta istenirse elde, istenirse omuzda ya da kol altında rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmış.

Anya Hindmarch - Crisp PacketÖzel siparişlere göre tasarımı yapılan bu çantalar, Anya Hindmarch’ın İtalya’da bulunan işyerinde özenle, neredeyse 4 ayı bulan uzun bir sürede üretilebiliyorlar. Bununla birlikte boyutları da 18.5 x 13.5 x 7 cm olan altın çantanın üzerine müşterinin isteğine göre kendi ismi ya da herhangi başka bir isim de işlenebiliyor. Hatta, seçkin müşteriler eğer isterlerse çantanın üzerinde kendi el yazılarını bile kullanabiliyorlar.

Sonuç olarak, adeta bir mücevher niteliğinde üretilmiş olan bu değerli aksesuar, hiç şüphesiz tüm kadınların sahip olmak isteyeceği türden muazzam bir çanta, ancak Crisp Pocket sahip olduğu fiyatı nedeniyle doğal olarak yalnızca varlıklı kadınların kullanabileceği bir çanta olacak.

Sevgili kadın okuyucularımız, eğer benim gibi sizin de bir çantaya verebileceğiniz yaklaşık 100.000 dolarınız yoksa üzgünüm ama bu çantanın yalnızca resimlerine bakmakla yetineceksiniz. Merak ediyorum, para sorun olmasaydı bu çantaya bu kadar ücret verir miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum