Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Sabahları Sizi Motive Ederek Uyanmanızı Sağlayan Alarm: Ruggie!

Sabahları uyanma konusunda problem yaşıyor musunuz? O zaman aradığınız alarmı buldunuz! Ruggie isimli halı şeklindeki alarm sizi kendinize getirecek.
Sabahları Sizi Motive Ederek Uyanmanızı Sağlayan Alarm: Ruggie!
Son Güncelleme: 
Yorum

Tatil günleri dışında neredeyse her gün, erken kalkmak zorunda kalıyorsunuz. Sabahları yataktan çıkmanın tam bir ıztırap olduğu konusunda da hemfikirsiniz sanırım. Hele ki yaklaşan soğuk kış günleri ile beraber sabahları o sıcak yatağı bırakma fikri… İnsanın ertesi güne başlama isteğini söküp alıyor, değil mi? Fakat yapacak başka bir şey yok, hayat şartları bunu gerektiriyor. Öyle ya da böyle o yataktan kalkılacak. Peki, en güzel yol hangisi dersiniz?

Ruggie, sabahları isteseniz de istemeseniz de yataktan kalkmanız için fazlasıyla uğraşıyor. Paspas şeklindeki bu alarmın susması için tek yapmanız gereken; çift ayakla üzerine basmak. Bazı akıllı arkadaşların basıp geri yatma ihtimaline karşılık, bas-çek kabul etmeyen Ruggie’yi susturmak için aralıksız olarak 3 saniye boyunca üzerinde beklenmesi gerekmektedir.

Ruggie hakkında daha detaylı bilgi için yazımızın devamına göz atabilirsiniz:

Ruggie’yi Daha Yakından Tanıyın!

Ruggie’yi Daha Yakından Tanıyın!Telefon alarmınızın yapamayıp, Ruggie’nin ne yaptığını ve neden tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorsanız hemen şöyle anlatalım:

  • Kolayca yataktan kalkmanızı sağlar.
  • Güne daha iyimser yaklaşmanıza olanak verir.
  • Üretkenliğinizi arttırır.

Bunları nasıl sağladığı konusuna gelecek olursak eğer, Ruggie’nin üzerine basarak alarmı kapattığınız anda size günlük motive edici” konuşmasını yapar ve arkasından rahatlamanızı sağlayacak bir fon müziği dahi çalar. Bu motive edici konuşmanın içeriği, genel olarak “git ve onlara nelere yapabileceğini göster” tarzı cümlelerdir. Sabah kalktığınızda saati öğrenmek isterseniz tek yapmanız gereken, Ruggie’nin üstüne ufak bir dokunuştur. İnanılmaz yumuşak dokusu ve harika tasarımı ile de odanızın şıklığına şıklık katma konusunda Ruggie, fazlasıyla iddialıdır.

Ruggie’nin tam olarak nasıl çalıştığını anlamak için firma tarafından piyasaya sürülen tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ruggie’nin piyasaya çıkış fiyatı, yalnızca 79 dolardır. Ön siparişlerin teslimat tarihi ise bu ay içerisinde yapılacaktır.

Sabahları yataktan kalkmanızı kolaylaştırmasının yanı sıra, güne motive olarak devam etmenizi sağlayan Ruggie’nin henüz piyasada eşi benzeri yoktur. Evet, sayısız şekilde ve inanılmaz fonksiyonlarıyla piyasada satılan alarmlar mevcut fakat hepsi, masaüstü ve susturmak için tek yapmanız gereken bir dokunuş… Ancak Ruggie’yi susturmak için mutlaka yataktan kalkmak zorundasınız. Yataktan çıkmanın nasıl bu kadar kısa sürdüğüne asla inanamayacaksınız.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu