Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Parmak Ucunuzla Telefon Görüşmesi Yapmak İstemez misiniz?

Parmak Ucunuzla Telefon Görüşmesi Yapmak İstemez misiniz?

Gün boyu en azından 5-6 kere telefonla konuşmak zorunda kalıyoruz. Hele ki yoğun bir iş günü ise bu sayı çift haneleri bulabiliyor. Her seferinde yüzünüzün yarısını kaplayan koca telefonları kulağınıza doğru tutmaktan sıkılmadınız mı? Konuşma biraz uzadığında işkence haline gelerek telefonun fazlalık yarattığını hissetmediniz mi? İşte, tam da bu durumlar için Gilbert BAI şirketi, sizler için öyle güzel bir şeyi piyasa sürüyor ki hayatınızı inanılmaz derecede kolaylaştıracak.

“Sgnl” adını verdikleri proje, her ne kadar karmaşık gözükse de aslında kullanımı oldukça kolay. Kulaklık kaybetme veya Bluetooth ile arabaya bağlanarak yaşanan ses gitmeme problemlerine elveda deyin. Çünkü “Sgnl” tüm bu problemlerinizi ortadan kaldıracak.

Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır?Çok fazla teknik detayına inip canınızı sıkmadan ve bu inanılmaz cihazın ilginçliğini kaybettirmeden, sizlere kısa bir şekilde nasıl çalıştığını anlatacağım. “Sgnl” olarak bahsettiğimiz şey, aslında bir saat fakat istediğiniz anda kordonunu çıkararak farklı saatlere takabilir ve o şekilde de kullanabilirsiniz. Hatta bileklik olarak dahi kullanabilirsiniz. Ancak en önemli kısım, kordondur.

“Sgnl”, Bluetooth ile bağlı olan akıllı telefonunuzdan arama geldiği takdirde elinize titreşim ulaşmasını sağlar. Bu titreşimlerin ve sinyallerin vücudunuza herhangi bir zararı yoktur. Çağrıyı aldığınızda yapmanız gereken tek şey, Sgnl’nin üzerinde bulunan tuşa basarak, saatin bulunduğu taraftaki işaret parmağınızı kulağınıza götürmek olacaktır. Evet, kafanızda bazı soru işaretleri olabilir.

Sorularınıza cevap bulmak için proje sahibi olan şirketin hazırlamış olduğu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sinyal kalitesi olarak birçok testlerden geçen cihaz, hepsinden tam puan almıştır. Ayrıca eğer firmanın size gönderdiği saati beğenmediyseniz, yalnızca kordonunu değiştirerek kendinize daha şık bir saat yaratabilirsiniz. “Sgnl”in tüm bu anlattığımız özelliklerinin yanı sıra, birçok ekstrası da vardır. Yanınızda fazladan kulaklık taşımanızı gerektirmez, en kalabalık ortamlarda dahi konuşan kişinin sesini gayet net bir şekilde duyabilirsiniz ve en önemlisi, konuşurken başkaları duyacak mı diye endişelenmenize gerek kalmaz. Tüm bu hizmetleri ise yalnızca 149 dolar karşılığında elde edebilirsiniz.

Telefon taşıma derdine bir son veren ve sadece bir parmağımızı kullanarak konuşma imkanı sağlayan firma, teslimat tarihini Şubat 2017 olarak belirtmiştir. Şu ana kadar ise 1 milyon dolarlık ön sipariş alması, “Sgnl”in ne kadar yaygın hale geleceğinin yalnızca ufak bir göstergesidir. Firma ilerleyen yıllar içerisinde, cihazın herkes tarafından kullanılacağına ve hayatımıza kolaylık sağlayacağı fikrinde. Umarız bekledikleri gibi olur. Peki, siz de bu saatten bir tane almak istemez misiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum