Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Limon Çiçeklerinin Arasında Ömrü Uzatan Bir Ada Evi: “Shelter Island Malikanesi”

Limon Çiçeklerinin Arasında Ömrü Uzatan Bir Ada Evi: “Shelter Island Malikanesi”

Çocukluk masallarımızın vazgeçilmez mekanları olan şatolar, kaleler ve malikaneler, yetişkin bir birey olduğumuzda da hayallerimizi süsleyen yapılar olmaya devam ediyorlar. Gösterişli tasarımları, eşsiz çiçeklerle bezenmiş bahçeleri, büyüleyici deniz manzaraları ve sınırsız lüks imkanları ile rüya gibi bir yaşamın adresi haline geliyorlar. Dünyanın en pahalı adaları arasında yer alan ABD – Montana’daki Shelter Adası, bünyesinde barındırmış olduğu Shelter Island Malikanesi ile de bu çocukluk hayalimizi gerçeğe dönüştürüyor.

Limon çiçeklerinin oluşturduğu eşsiz atmosfer ile masallardakinden farksız bir yaşam deneyimi ayaklarınıza seriliyor. Görkemli yapısı ve adanın sunmuş olduğu doğal güzelliklerle adeta özel bir cennet olarak karşımıza gelen Shelter Island Malikanesi, bölgenin en lüks ve en güzel evlerinden bir tanesi olarak da yeni sahiplerini mest edebilmeyi bekliyor.

Şimdi dilerseniz Montana’nın büyüleyici doğal güzellikleri içerisine gizlenmiş bu olağanüstü Shelter Island Malikanesi’ne birlikte bir göz atalım:

Doğal Güzellikleri Kusursuz Bir Mahremiyet ile Harmanlıyor

Doğal Güzellikleri Kusursuz Bir Mahremiyet ile HarmanlıyorÜnlü Rocky Dağları’nın ve Glacier ve Yellowstone Milli Parkları’nın bulunduğu, doğal güzelliklerle donatılmış Montana eyaleti, gösterişli bir yapıyı da bünyesinde barındırıyor. Küçük bir adacık üzerine yerleştirilen Shelter Island Malikanesi, tamı tamına 9 hektarlık oldukça geniş bir araz üzerine yayılmıştır. İnsan eliyle yapılmış görkemli bir kaleyi andıran bu üç katlı malikane, beş yatak odası, sekiz banyosu, gurme mutfağı ve yemek alanıyla hayranlık uyandırıyor. Hayalinizdeki cennete ulaşmanızı sağlayacak olan bu güzellik, Montana’nın en büyük ve en lüks yapılardan da bir tanesidir.

Sayısız Lüks Olanaklarla Donatılmış Özel Bir Kale

Sayısız Lüks Olanaklarla Donatılmış Özel Bir KaleCarrara mermerinin zemin döşemesi olarak kullanılması, bu Shelter Island evini çok daha lüks bir yapı haline getiriyor. Ayrıca devasa bir balkonuyla ve kireçtaşından bir şömine ile donatılmış maun kaplı ofisiyle de oldukça zarif ve kullanışlı bir ev olarak karşımıza gelen Shelter Island Malikanesi, bünyesinde barındırmış olduğu kral dairesiyle de aklımızı başımızdan almayı başarıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra, iki yatak odasının bulunduğu 800 metrekarelik misafir evini de devasa yaşam alanında barındıran bu güzel malikane, lüksün ötesinde bir yaşam deneyimine sizleri davet ediyor.   

Devasa Bir Yaşam Alanına Sahip Shelter Island Malikanesi’nin Değeri

Devasa Bir Yaşam Alanına Sahip Shelter Island Malikanesi'nin DeğeriSevimli bir şarap mahzenine, gözlem evine ve kapalı bir poligon alanına da sahip olan Shelter Island Malikanesi, Flathead Gölü’nün göz alıcı manzarasını da sahipleriyle buluşturuyor. Pahalı dekorasyon ürünlerinin, geniş ve kullanışlı odaların yer aldığı bu güzel Montana malikanesine sizler de sahip olmak istiyorsanız, 39 milyon dolar gibi oldukça yüksek bir rakamı gözden çıkarmalısınız. Banka hesabınızı sıfırlamanıza değecek olan bu göz alıcı yapı, özellikle de geniş aileler için tam bir cennet olabilir.

Bu olağanüstü malikane, oldukça pahalı bir fiyat etiketine sahip olsa da bünyesinde barındırmış olduğu inanılmaz özellikleri ve hayallerimizdeki yaşam deneyimiyle bizleri buluşturmayı başarıyor. Eşsiz bir tabiatın içerisinde huzurlu bir hayat sürdürmek isteyenler için oldukça ideal bir ev olan Shelter Island Malikanesi’nde sizler de yaşamak istemez miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum