Yatırım yapmaya başla!

ModCat Project L3 Katamaranının Güçlü ve Devasa Gövdesi ile Maviliklere Hükmedin!

ModCat Project L3 Katamaranının Güçlü ve Devasa Gövdesi ile Maviliklere Hükmedin!

Genellikle Hindistan ve çevresinde kullanılan “katamaran” adındaki çift gövdeli deniz araçları, artık Avrupa ve diğer kıtalarda da yaygın bir biçimde kullanılmaya başlandı. 50’li yılların başından beri yarışları düzenlenen katamaranlar da diğer motorlu ve motorsuz araçlar gibi gelişen teknolojiden nasiplerini aldılar. Çoğu zaman zorlu deniz koşullarına dayanıksız deniz araçları olarak görülseler de son dönemde inşa edilen katamaranların her biri sağlam gövdeleri ve Formula 1 araçlarını aratmayan performans özellikleriyle deniz ve sürat tutkunlarının dikkatlerini çekmeyi başardı.

İki adet teknenin tek bir gövdede birleşmesiyle meydana gelen katamaranları alabora etmek de oldukça zordur. Bu nedenle günümüzde kullanılan deniz otobüslerinin birçoğu da bu çift gövdeli tekneler ile benzer yapıya sahiplerdir. Ancak “ModCat Project L3” adı verilen bu başyapıt daha önce karşılaştığımız hiçbir katamarana veya sürat teknesine benzemiyor.

Şimdi dilerseniz, lüksü doyasıya yaşayabileceğiniz ModCat Project L3 adındaki bu hayranlık uyandıran deniz aracını detaylı bir şekilde inceleyelim:

Tamamıyla Eşsiz Bir Deniz Aracı: ModCat Project L3

Tamamıyla Eşsiz Bir Deniz Aracı: ModCat Project L3Bütünüyle benzersiz bir tekne olan ModCat Project L3, ilk bakışta zarif yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Fakat elbette ki ModCat Project L3 adındaki bu güzelliğin tek özelliği şık bir gövdeden oluşması değil. 85 metre uzunluğundaki bu devasa katamaran BMT Nigel Gee firmasındaki gemi mühendislerinin ve yat tasarımcısı Rob McPherson’un ellerinde şekillendi. Tarz görünümünün ve lüks olanaklarının içerisinde inanılmaz bir gücü de barındıran ModCat Project L3, her açıdan olağanüstü bir deniz aracı olduğunu bizlere kanıtlamayı başarıyor.

ModCat Project L3 ile Maviliklere Meydan Okuyun

ModCat Project L3 ile Maviliklere Meydan OkuyunDevasa boyutlarda bir katamaran olmasına rağmen 40 notluk gibi kayda değer bir seyahat hızına da sahip olan ModCat Project L3, lüks sürat teknesi Aston Martin AM37 gibi küçük boyutlu bir deniz aracı ile kıyaslandığında oldukça etkileyici bir güce sahip. Geniş iç mekanında deniz aşıklarını büyüleyecek bir dolu özelliğe sahip olan ModCat Project L3, dayanıklı yapısıyla katamaranların kırılgan bir yapıya sahip olduğu kanısını tamamıyla ortadan kaldırıyor. Bünyesinde barındırmış olduğu hibrid motorlar ve yüksek performans özellikleriyle hırçın maviliklere meydan okuyabileceğiniz bu güzellik sadece çiftli su jetlerini çalıştırarak bile 20 notluk hıza ulaşabiliyor.

Her Açıdan Göz Alıcı Bir Katamaran

Her Açıdan Göz Alıcı Bir KatamaranProject L3 isimli bu inanılmaz katamaran, devasa gövdesinin kenar kısımlarında açılıp kapanabilen sahil bölgelerini barındırıyor. Ayrıca ayrılmış gövdesinin altında yüksek hıza ulaşmak isteyenler için şişme bir sürat botunu, eşsiz bir yarış katamaranını ve iki kişilik deniz uçağını gizleyen bu eşsiz tekne sahip olduğu tam boyutlu yüzme havuzu ve barlarıyla da eşsiz bir seyahat imkanına ulaşmanızı sağlıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra sandalyeler ile çevrili bir ateş çukuruyla ve açık hava sinemasıyla da donatılan ModCat Project L3, lüks bir teknenin nasıl olması gerektiğini deniz tutkunlarına kusursuz bir şekilde gösteriyor.

Teknolojinin ve lüks anlayışının değişimi, genellikle varlıklı insanların seyahat etmek için kullandıkları deniz araçlarına da etkileyici bir şekilde yansıyor. Geçmişte hayal ürünü olarak gördüğümüz bu araçlar, günümüzde eşsiz bir rüyayı bizlere yaşatıyorlar. İşte ModCat Project L3 adındaki bu muhteşem katamaran da hayalleri süsleyen güzelliklerden bir tanesi. Peki, birlikte detaylı bir şekilde incelediğimiz ModCat Project L3 isimli katamaran içerisinde bu büyüleyici hayali yaşamak istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum