Yatırım yapmaya başla!

Lüksün Sudaki Şekli Muhteşem Yelkenli: “Oceanis Yacht 62”

Lüksün Sudaki Şekli Muhteşem Yelkenli: “Oceanis Yacht 62”

Bazı insanlar denize aşık olurlar ya da zaten doğuştan aşıktırlar. Dalgaların rahatlatan sesi, etrafta uçan martılar, suyun altındaki büyüleyici yaşam, rüzgarın yaşadığınızı hissettiren o esintisi ve bir de gemilerin motorunun yaptığı dalga köpürtmesi… Yaşamadan anlayamazsınız! Denizlerde, kendilerine ait yatlarla ufku görülmeyen maviliklere açılmak birçok insanın en büyük hayalleri arasındadır. Hatta bazı insanlar, dört duvar arasında yaşamaktan vazgeçip sahip oldukları yatlarla kendilerini uçsuz bucaksız denizlere vuruyorlar.

Elbette ki bu hayali gerçekleştirmek için evlerinizi aratmayacak güzellikte ve nitelikte yatlara da sahip olmanız gerek. İşte Fransız bir yat firması da tam da böylesi bir isteği hayata geçirebilmek için, yaşamış olduğumuz evlerden bile daha güzel ve daha lüks bir yat tasarlamaya karar verdi. Sahip olduğu özelliklerle yaşadığınızı hissettirecek bir yolculuğa sürükleyecek olan ve Oceanis Yacht 62 adını alan bu başyapıta, dilerseniz birlikte göz atalım.

İşte karşınızda Fransız yat şirketinin deniz tutkunlarına hediyesi lüks yat Oceanis Yacht 62!

Sizleri Rüya Gibi Bir Yolculuğa Sürükleyecek Oceanis Yacht 62 Yelkenlisinin Tasarımı

Sizleri Rüya Gibi Bir Yolculuğa Sürükleyecek Oceanis Yacht 62 Yelkenlisinin TasarımıFransız motorlu bot ve yelkenli üreticisi Beneteau, Oceanis Yacht 62 ile lüks yat sektörüne girmeye karar verdi. Mondango 3 isimli yat kadar modern ve enfes bir tasarım ürünü olan Oceanis Yacht 62 hakkında resimleri dışında çok fazla bir bilgi yer almıyor. Ancak bu güzelliğin fotoğrafları bile bizleri mest etmeye fazlasıyla yetiyor. Şirketin Oceanis yatları kesinlikle dikkate değer olsalar da 20 metrelik bu araç fazlasıyla farklı bir tasarıma sahiptir. Oceanis Yacht 62 adı verilen bu güzellik, Berret Racoupeau Yacht Design ve İtalyan tasarımcı Pierangelo Andreani’nin eseridir.

Oceanis Yacht 62 Sahip Olduğu Olanaklarla Unutulmaz Bir Macera Sunacak

Oceanis Yacht 62 Sahip Olduğu Olanaklarla Unutulmaz Bir Macera SunacakMotorlu teknelerden esinlenilerek inşa edilen güzeller güzeli Oceanis Yacht 62 yelkenlisinde üç veya dört adet kabin, küçük bir garaj ve kıç tarafında ise geniş bir banyo bulunmaktadır. Yolcuları memnun etmek için birçok olanak sunan bu yat, Sailing Yacht A kadar olmasa da oldukça lüks imkanlara sahiptir. Altı adet güneş banyosu için yatak ile misafirlerin hem içini sıcacık güneş ışıklarıyla ısıtıp hem de keyifli zamanlar geçirmelerini sağlayan Oceanis Yacht 62, insanı denizin güzelliğine daha da aşık edebilecek kadar güzeldir.

Fransız Yat Tasarımcısı Tarafından İnşa Edilen Bu Enfes Yelkenlinin Fiyatı

Fransız Yat Tasarımcısı Tarafından İnşa Edilen Bu Enfes Yelkenlinin FiyatıEvi, arabayı sattırıp açık denizlerde kusursuz bir yaşam için insanı teşvik eden bu güzel yat; dünyanın en pahalı yelkenlileri arasında yer almamasının yanı sıra, lüks olanakları ve tarz görünümüne göre sahip olduğu değer oldukça uygun görünebilir. 673.440 dolar değerindeki Oceanis Yacht 62, güzelliği ve sunmuş olduğu imkanlar açısından uygun fiyatıyla deniz sevdalılarını kesinlikle büyüleyecektir.

Heybetli denizlerde ve devasa okyanuslarda küçük bir ev gibi görünen bu enfes yat, insanın maviliklere karşı olan tutkusunu daha da körüklüyor. Başı ve sonu görülmeyen masmavi suların üzerinde, rüzgar sizi nereye savurursa oraya gidebilmenizi ve hayatın tadını tam anlamıyla çıkarabilmenizi sağlayacak olan Oceanis Yacht 62 yelkenlisinde yaşamak ister miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum