Yatırım yapmaya başla!

Tatil Sözcüğünün Anlamını Değiştiren Lüks Otel: “Jade Mountain Saint Lucia”

Tatil Sözcüğünün Anlamını Değiştiren Lüks Otel: “Jade Mountain Saint Lucia”

Eskiden insanlar, tatillerinde kalabalık şehirleri görmek için yanıp tutuşurdu. Şimdi ise buralardan nasıl kaçarımın hesapları yapılıyor. Bitmek bilmeyen trafik çilesi, hoşgörüsüz kişilerin sergilediği tavır, en kötüsü de artık nefes almakta zorlandığımız hava, insanlardaki doğaya dönme isteğini daha da kamçılıyor. Bizler de bu düşünceden yola çıkıp arayışlarımızı sürdürürken, Jade Mountain Saint Lucia isimli doğa oteliyle karşılaştık ve sizlerin de bu lüks mekandan haberiniz olması gerektiğini düşündük.

Jade Mountain Saint Lucia, Karayiplerin en gözde bölgelerinden biri olan Jade Dağı’nda bulunuyor. Zaten bu lüks mekanın da en göze çarpan özelliği eşsiz konumu. Otelin dış mekanından sergilediği manzara gerçekten kartpostalları kıskandıracak niteliklere sahip. Yeşilin ve mavinin tüm tonlarına doyma fırsatı bulacağınız Jade Mountain Saint Lucia, misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetle de diğer işletmelerin bir adım önünde yer almayı başarmış. Eğer şu an “hadi canım, bu kadar özel olan neymiş?” diyorsanız, buyurun sizi Karayipler’in incisi Jade Mountain Saint Lucia’ya davet ediyorum…

İşte karşınızda doğayla iç içe olabileceğiniz muhteşem bir mekan!

Karayipler’in İncisi Jade Mountain Saint Lucia’da Doğayla Baş Başa Tatil Keyfi

Karayipler’in İncisi Jade Mountain Saint Lucia’da Doğayla Baş Başa Tatil KeyfiBu göz alıcı mekana ilk kez gidenler, volkanik bir ada olan ve Karayipler’in doğal güzellikleri arasında gösterilen Piton Dağı’nın nefes kesici manzarasıyla karşılaşıyor. Öte yandan, bu uğrak nokta için “doğal” sözcüğünü kullandıysak, sakın buranın lüks imkanlardan yoksun olduğunu düşünmeyin. Çünkü bu muhteşem mekanda lüks bir otelde olması gereken her şey mevcut. Tabi ki radyo, televizyon ve telefon gibi dijital aletler dışında! Evet, üzgünüm; ama mekanın odalarında böyle teknolojik aletlerden bir süreliğine uzak kalıyorsunuz. Zaten Jade Mountain Saint Lucia’ya gitmeyi tercih ettiyseniz, stresten uzak durmak birinci önceliğinizdir.

Jade Mountain Saint Lucia Suit MoonMekanın belli başlı özelliklerine değinecek olursak; odalarının Star, Moon, Sun, Galaxy olarak isimlendirildiğini söylemeliyim. İlaveten Piton Dağı’na, Karayip Denizi’ne bakan ve içerisinde kendine özel jakuzisi bulunan 5 süitinin bulunduğunu da ekleyelim. 1400 ila 2000 metrekare arasında değişen odalarda bulunan havuzlar da oldukça dikkat çekici. Şöyle ki bu havuzların büyüklüğü 450 ile 900 metrekare arasında değişiyor. Yani Star, Moon, Galaxy ya da SUN olarak belirtilen bölümlerin bir tanesini seçtiğinizde, kendinize ait küçük bir göle de sahip oluyorsunuz.

Jade Mountain Saint Lucia TasarımOtelin tasarım özellikleri ise bulunduğu doğal konum ile uyum içerisinde gözüküyor. Mekanın zemininde ve diğer bölümlerinde kullanılan ahşap döşemeleri, Guyana Yağmur Ormanları’ndan elde edilmiş 20 değişik ağaç türünden tasarlanmış. Tabi, mobilyalarda da ağırlıklı olarak ahşap ürünlerin kullanıldığını tahmin etmişsinizdir. Ayrıca, bu ayrıcalıklı mekana gelip Jade Mountain Saint Lucia’nın spa hizmetinden memnun kalmayan birinin olduğunu düşünmüyorum bile. Nitekim dağ otelinde bulunan ve kişiye özel sunulan cilt bakım tedavileri, uzman kişiler tarafından itinayla uygulanıyor.

Karayipler’in İncisi Jade Mountain Saint Lucia’da Doğayla Baş Başa Tatil KeyfiPeki, burada yapacaklarınız yalnızca bunlar mı? Elbette hayır! Dağ otelinde partnerinizle yürüyüşlere çıkabilir, mercan resifinde balık tutabilir, dağ bisikleti kullanabilir, tekneyle deniz turuna çıkabilir, yoga eğitimlerine katılabilir ve daha birçok farklı aktivitenin keyfini çıkartabilirsiniz. Ki zaten bulunduğunuz konum itibariyle, sadece doğanın keyfini çıkartarak burada günlerce sıkılmadan kalabileceğinizden eminim.

Sanırım artık Jade Mountain Saint Lucia hakkında ne düşündüğünüzü öğrenebilirim. Ne diyorsunuz, sizce bu lüks mekan anlattığımız kadar var mıymış? Aklınızda hala soru işaretleri varsa, sorunun cevabını vermeden önce sadece gözlerinizi kapatmanız ve kendinizi bu otelin bir havuzunda hayal etmeniz tavsiye olunur…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Turizm kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum