Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Atmosferi ile Büyüleyen Lüks Evlerin İnanılmaz Görüntüleri

Dünyanın en pahalı ve lüks 10 köşkünü gördüğünüzde yaşam alanlarınıza bakış açınız olumsuz yönde değişebilir. Ancak yine de görülmeye değer nitelikteler.
Son Güncelleme: 
Yorum

İnsanlar sahip oldukları bütçeler doğrultusunda yaşadıkları evin standardını belirlerler. Kimi insan 3 oda 1 salonlu standart bir evde yaşarken bazıları ise akıllara durgunluk verecek malikanelerde hayatlarını sürdürme imkanı bulurlar.

Görüntülerini izlediğinizde atmosferi ile büyüleyen dünyanın en pahalı ve lüks 10 köşkü karşısında gözlerinizi alamayacaksınız. Sahip olmak için bol sıfırlı paraların gerektiği bu evler, lüks hayat kavramının sınırlarını zorluyor. Bu köşkler hem bulundukları konum itibariyle hem de üst düzey dekorasyonu ile insanı kendisine hayran bırakmayı başarıyor.

Videodaki köşklerden bazılarının muhteşem manzaralara sahip olduğunu görebilirsiniz. Bir evin manzarasının nasıl olduğu, o evin değerini doğrudan etkilemektedir. Evlerin görüntülerinden de anlaşılacağı üzere bu evlere dünyanın sayılı zenginlerinin sahip olabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Listede ucuzdan pahalıya sıralanan son derece lüks evlerin görüntüleri ile karşılaşıyoruz. İlk olarak Atlanta’da bulunan 25 milyon dolar değerinde olan lüks evin görüntülerine tanık oluyoruz. Ev, odaları, mobilyaları ve iç dekorasyonu ile adeta göz kamaştırıyor. Yeni evler ile karşılaştıkça sahip oldukları değerin de oldukça arttığını görebilirsiniz.

Köşkler insanın için rahatlatan görüntüleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Son derece geniş bölümlere sahip olan evlerin her bir köşesinin son derece lüks dekorlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Evlerin içinde otomobiller için geniş garaj, havuzlar, saunalar ve daha pek çok ayrıntı düşünülmüş.

Listede en pahalı ev olarak Fransa’da bulunan Bulle köşkünün görüntüleri karşımıza geliyor. Köşk, 455 milyon dolarlık değeri ile adeta dudak uçuklatıyor. Değişik tasarımı ile dikkat çeken köşke sahip olmak için dünyanın sayılı zenginlerinden olmak gerekiyor.

Dünya genelinde çok az sayıda insanın böyle evlerde yaşayabileceği aşikardır. Dünyanın farklı bölgelerinde bulunan bu köşkler farklı zevklere hitap edecek şekilde dizayn edilmiş. Sadece görüntülerine bakarak bile derinden etkileneceğiniz köşklerde yaşayan insanların çok şanslı olduklarını söyleyebiliriz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu