Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Londra’nın En Lüks Çatı Katı Dairesi: “Carlton House Terrace”

1827 ve 1832 yıllarında inşa edilen bu inanılmaz yapının ultra lüks çatı katı dairesi, şimdilerde yeni sahiplerini arıyor. İşte detaylar;
Londra’nın En Lüks Çatı Katı Dairesi: “Carlton House Terrace”
Son Güncelleme: 
Yorum

Genellikle gayrimenkul açısından oldukça pahalı bir ülke olarak bilinen İngiltere’de lüks içerisinde yaşamak istiyorsanız kelimenin tam anlamıyla astronomik rakamlardan oluşan fiyat etiketleriyle karşılaşmayı göze almalısınız. Hemen hemen her ülkede olduğu gibi İngiltere’nin de en pahalı evlerini genellikle ultra lüks çatı katı daireleri oluşturuyor. Özellikle de başkent Londra’da bulunan bu lüks yapıların fiyatı, diğer bölgelere göre akıl almaz boyutlara ulaşıyor.

Londra’nın göbeğinde büyüleyici bir çatı katı dairesi olan St. James Penthouse gibi enfes şehir manzaraları sunan yapılar, rüya gibi bir yaşam deneyimini sahipleriyle buluşturuyorlar. Genellikle lüks konutlarla donatılan ve Buckingham Sarayı’na da oldukça yakın bir mesafede bulunan St. James bölgesi, Carlton House Terrace adındaki bu olağanüstü yapıyla da tamamıyla etkileyici bir yerleşke haline geliyor.

19. Yüzyılın Başlarında İnşa Edilen Eşsiz Londra Evi

19. Yüzyılın Başlarında İnşa Edilen Eşsiz Londra EviEtkileyici bir konuma ve benzersiz bir iç mekan tasarımına sahip olan Charlton House Terrace çatı katı dairesi, 1800’lü yılların ortalarında John Nash tarafından tasarlanan ve Decimus Burton tarafından detaylandırılan Carlton House adındaki olağanüstü yapının en tepesine yerleştirilmiştir. 861 metrekarelik lüks bir yaşam alanına sahip olan Carlton House Terrace, Londra’nın en lüks ve en pahalı evlerinden bir tanesidir. St. James Caddesi üzerinde kusursuz bir yaşam imkanı sunan bu güzel ev, bünyesinde barındırmış olduğu güvenlik sistemleriyle de huzurlu bir hayata “merhaba” diyebilmenizi sağlayacak.

Londra’nın Kalbinde Lüks ve Korunaklı Yaşam İmkanı

Londra'nın Kalbinde Lüks ve Korunaklı Yaşam İmkanıCarlton House’nin en tepesinde bulunan bu şık çatı katı dairesi, iki kata yayılmış yaşam alanıyla lüksün ötesinde bir yaşam sunuyor. Dört yatak odasının, eşsiz bir şekilde dekore edilmiş iki şef mutfağının ve misafir odalarının bulunduğu Carlton House Terrace, St. James Park’ın da dahil olduğu, etkileyici bir Londra manzarasını sahipleriyle paylaşıyor. Özel giriş ile erişim sağlanan bu güzel terasın dışında, çeşitli eğlence alanlarının da yer aldığı bu lüks çatı katı dairesi, sahip olduğu pahalı fiyat etiketiyle de baş döndürüyor.

Carlton House Terrace Çatı Katı Dairesinin Fiyatı

Carlton House Terrace Çatı Katı Dairesinin FiyatıTamı tamına 35 milyon poundluk fiyat etiketiyle dünyanın en pahalı çatı katı daireleri listesinde zirveye ortak olan Carlton House Terrace, modern ve etkileyici dekorasyon ürünleriyle donatılan iç mekanıyla da göz kamaştırıyor. Ayrıca üç adet resepsiyon odasının bulunduğu Güney-Doğu cephesi, geniş park alanı ve alt katta, 700 metrekarelik modernize edilmemiş alanıyla da hayallerinizi tamamıyla gerçekleştirmeyi başaracak gibi görünüyor.

Londra’nın en pahalı ve en lüks yapılarından biri olarak karşımıza gelen Carlton House Terrace, sizleri modern mimarinin ilk eserlerinden biri olan Carlton House’un içerisinde benzersiz bir yaşam deneyimine davet ediyor. Peki, Carlton House Terrace adındaki bu pahalı çatı katı dairesinde huzurlu ve konforlu bir hayata ne dersiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu