Yatırım yapmaya başla!

Kors Vodka Dünyanın İlk Lüks Votkasını Tanıttı

Kors Vodka Dünyanın İlk Lüks Votkasını Tanıttı

Dünyanın en kaliteli ve en lezzetli votkalarının üreticisi tarafından sunulan ayrıcalıklı içkilerle tanışmaya hazır mısınız? Ayrıcalıklı diyoruz; çünkü bu votka çeşidinin daha önce deneme fırsatı bulduğunuz markalardan farklı olduğu belgelerle tescillenmiş. Kors Vodka tarafından piyasaya sunulan lezzet, resmi olarak 12 Avrupa ülkesinde satışa sunulmaktadır. Tadını merak eden okuyucularımız üzülmesin! Çünkü firma, sipariş üzerine dünyanın her yerine adrese teslim satışlar yapabiliyor.

Rus Çarı NikolayKors Vodka’yı diğer markalardan ayrıcalıklı yapansa, eşsiz tarifi. Bu tarif efsanevi bir hikayeyi de içinde saklıyor. Rivayete göre; son Rus Çarı Nikolay, votkanın tadını çok beğenen kuzeni İngiltere Kralı George’ye eşsiz tarifi gönderirken; bu değerli hazineyi saklayanlarla birlikte tarif kayıplara karışıyor. Firmanın votkayı sunarken söylediği “bir asır boyunca saklı kalmış lezzet” sloganının da buradan geldiğine inanılıyor. Peki, ülkeler arası siyasi malzeme olan bu tarifin içeriğinde hangi özellikler var? Siz değerli okuyucularımız için biz ulaştık!

İşte karşınızda bir asır boyunca saklı kalmış lezzet!

Kors Vodka

12.500-24.500 Dolar

Kors Vodka3 farklı votka serisi olarak karşımıza çıkan ürün, 12.500-24.500 dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Lider votka üreticisi Kors Vodka imzası taşıyan ürünler, daha çok iş adamlarını hedefe almış. Şık bir hediye olarak gönderilebilecek ve iş ortakları ile paylaşılabilecek pahalı içki hem üretim hem de sunum bakımından oldukça dikkat çekici özelliklere sahip! Örneğin; bu votkada kullanılan suyun, Alp Dağları’ndan gelen katıksız su olması içkinin bu kadar lezzetli olmasındaki başlıca nedenlerden. Bununla birlikte, özenle damıtılan ve işlenen bileşenler ile üretilen Kors Vodka serisi, ceviz ağacından yapılmış, etkileyici bir sunum kutusunun içinde gönderiliyor.

Kors VodkaEl yapımı kristal şişelerin kullanıldığı bu özel serinin üzerindeki altın işlemeler de dikkatimizi ilk bakışta çekiyor. Hiçbir ayrıntı atlanmadan tasarlanan bu şişelerin üzerinde, Kors Vodka’nın ambleminin de dahil olduğu ayrıntıların 24 ayar altından tasarlandığını görüyoruz. Tasarımı için günlerce çalışılan bu şişeler, resimlerde de görmüş olduğunuz son şeklini alıyor. Kors Vodka siparişi veren müşterilerse, anında firmanın üyesi oluyorlar. Üstelik Kors Vodka müşterileri, markanın danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Dünyanın neresinde olursanız olun, Kors Vodka ürünleri istediğiniz adrese teslim ediliyor. İlaveten; bu ayrıcalıklı votkaların yanında sunulan altın plakaların üzerine, istediğiniz kişisel mesajı yazdırabiliyorsunuz. Düşünsenize, yeni anlaşma yaptığınız iş ortağınıza böyle bir hediye gönderiyorsunuz! Eminim, böyle hediye alan bir kişi; arkadaşlığını, ortaklığını vs. ömür boyu sürdürmek isteyecektir. Sonuçta 100 yılı aşkın süredir, en kaliteli votkalar kavramı ile özdeşleştirilen Kors Vodka gerçekten inanılmaz bir ürüne imza atmış. Sizce de öyle değil mi?

Sanıyorum bana böyle bir hediye gelse, kutusundan çıkarmaya kıyamaz, ömür boyu kapağını bile açmazdım! Fiyatları da kendisi kadar özel olan Kors Vodka’nın, 12.500-24.500 dolar arasında değişen yüksek değeri hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Gıda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum