Yatırım yapmaya başla!

Kişiye Özel Lüks “By Kilian” Parfümleri

Kişiye Özel Lüks “By Kilian” Parfümleri

Çok eski zamanlardan beri, insanlar hep güzel kokulu şeylere ilgi duymuşlardır, değil mi? Örneğin; baharda buram buram kokan çiçek kokularına, yağmur sonrası mis gibi toprak kokusuna, ağaçlardan gelen eşsiz güzellikteki rayihalara vs… İnsanları mutlu eden doğadaki bu kokuları, sürekli hale getirebilmek için 16. yüzyılda Fransa’da ilk parfüm laboratuarı açılmıştır. Aslında çok daha önce de farklı formlarıyla Çinliler, Hindular, Mısırlılar ve Romalılar gibi birçok eski çağ toplumu tarafından kullanılan parfüm, hiç şüphesiz tarih boyunca nesilden nesile aktarılan bir zevk unsuru olmuştur. Sonuçta, güzel kokulara karşı istemsizce çekilen varlığımız bizleri parfüm kullanmaya sevk eden en önemli etken olmuştur.

Günümüzde de piyasanın en büyük pazarlarından birine sahip olan parfüm sektörünün markaları, insanların beğenisine hitap edecek sayısız çeşitlilikte koku üretimi için çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir. İlaveten; tüm dünya tarafından kullanılan bu parfümler, her iki cins tarafından kullanılsa da daha çok kadınların rağbet etmiş olduğu ürünlerdir. Sonuçta, güzel olan her şeye özel bir ilgi gösteren kadınlar, şüphesiz insanı hoşnut eden parfümlere karşı duydukları zaaf ile de ün kazanmışlardır, değil mi? İşte, biz de bugün sizler için dünyanın en seçkin parfüm üreticilerinden biri olan By Kilian’ın özel olarak imal ettiği eşsiz kokularını tanıtacağız.

İşte karşınızda eşsiz bir koku!

By Kilian Parfümleri

30.000 Dolar

By Kilian ParfümleriHennesy konyaklarının veliahdı olan Kilian Hennesy tarafından kurulmuş olan parfüm firması By Kilian, Christian Dior ve Alexander McQueen gibi birçok popüler parfümün yaratıcısı olan başarılı bir şirkettir. Aile geleneklerine bağlı kalarak lüks ürünler üretme işine girişen Kilian Hennesy, seçkin müşterileri için kişiye özel parfüm üretimleri yaparak, sektörde benzersiz bir yaklaşım geliştirmiş oldu. Bununla birlikte; Kilian Hennessy yapmış olduğu bir söyleşide, müşterinin geçmişte nasıl kokular kullandığı ve şu anda ne istediği gibi ayrıntılı araştırmalarla, onların eksik olan yanlarını tamamlamaya çalışıp, kişilere en uygun kokuları üretmeyi amaçladıklarını belirtiyor.

By Kilian ParfümleriOrtalama olarak 30.000 dolar civarında fiyata sahip olan By Kilian’ın kişiye özel parfümleri, uzman bir ekip tarafından özenle hazırlanıyor. Aralarında; Calice Becker, Sidonie Lancesseur, Fabrice Pellegrin, Alberto Morillas ve Dorothee Piot gibi ünlü parfümörlerin de bulunduğu bu ekip, müşterilerle parfümleri konusunda sürekli iletişim halinde olup, onlar için en uygun olabilecek kusursuz kokuyu üretip, bunu muazzam bir şekilde sunuyorlar. Ayrıca By Kilian, parfümlerin üretimi konusunda hem insanların sağlığını hem de ekosistemimizi göz önüne alarak, parfümleri müşterilerine hayat boyu kullanabilecekleri şişelerle takdim ediyor. İlaveten, bu 500 mililitrelik şişelerin üzerine isminiz ya da isminizin baş harfleri yazılarak parfümünüzün kişiselleştirilmesi de gerçekleşmiş oluyor. Ancak By Kilian’ın hizmetleri bunlarla da sınırlı değil.

By Kilian, müşterilerine parfümlerinin yanı sıra 6 adet 50 mililitrelik ve 3 adet de püskürtücü şişe hediye ediyor. Buna ek olarak, size özel yapılmış parfümünüz oldukça şık bir şekilde tasarlanan siyah lake bir sunum kutusunun içinde yer alıyor. By Kilian parfümleri için üretilmiş olan bu kutular, gerçekten başarılı markanın kalitesine yakışır bir şekilde tasarlanmışlar. Zira tam 14 kez verniklenerek elmas gibi parlak görünüme kavuşturulan bu kutular, el işçiliğiyle üretilmiş ahşap kutular olup, içleri satenle kaplanmış, üzerlerinde ise kilidi ve anahtarı bulunan harika ürünlerdir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum