Yatırım yapmaya başla!

House Hotel Kapadokya ile Kendinizi Unutulmaz Bir Peri Masalına Hazırlayın!

House Hotel Kapadokya ile Kendinizi Unutulmaz Bir Peri Masalına Hazırlayın!

Hem kültürel açıdan hem yaz tatili için hem de doğal güzellikler baz alındığında Türkiye başlı başına tam bir turizm cennetidir. Bu güzelliklerin değerini ne kadar bildiğimiz tartışılır olsa da Türkiye’de ziyaret edilebilecek en güzel yerler arasında bulunan Kapadokya, kuşkusuz yerli ve yabancı turistler için en çok dikkat çeken coğrafyalardan bir tanesi.

Geçmiş zamanlarda periler tarafından yapıldığı ve içlerinde onların yaşadığı düşünüldüğü için “Peri Bacaları” adını alan, yumuşak tabakaların aşınmasıyla oluşan bu yapılar; Nevşehir’de bulunan bu bölgenin en dikkat çeken yerlerinden bir tanesi olarak kabul görüyor. Elbette ki bölgenin en güzel özelliklerinden biri de sıcak hava balonuyla bu güzelliklere gökyüzünden bakabilmek.

Ziyaretçilerini adeta masalsı bir dünyaya götüren Kapadokya, 60 milyon yıldır varlığını sürdürmeye devam eden büyüleyici bir bölgedir. Turizm açısından inanılmaz bir önem taşıyan bu bölgedeki oteller de farklı tasarımlara sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bölgede yer alan House Hotel, Kapadokya’daki belki de en ilginç otel olabilir. Şimdi dilerseniz, bu büyüleyici dünyayı birlikte keşfedelim.

İşte karşınızda periler diyarı Kapadokya’nın göz bebeği House Hotel Kapadokya!

House Hotel Kapadokya’nın Masalsı Tasarımı

House Hotel Kapadokya'nın Masalsı TasarımıTürkiye’nin en büyüleyici yerlerinden birinde bulunan House Hotel Kapadokya, antik mağaraların ve yerel evlerin içerisine konumlandırılmış olup 5. yüzyıldaki hayatın lüks yönlerini misafirlerine sunuyor. Oyulmuş taşların dünyasına giriş yapacağınız bu otel; sadece uzun yıllar önce yerel halkın nasıl yaşadığına ışık tutmakla kalmayıp, aynı zamanda da muhteşem tasarımıyla ziyaretçileri büyülemeyi başarıyor. Farklı tasarımıyla dünyanın en ilginç otelleri arasında yer almaya aday olan House Hotel Kapadokya’da 45 oda bulunmakta olup, tasarımların her biri 5. yüzyılda inşa edilmiştir. Kapadokya’nın zengin kültürünü yansıtan bu güzel otel sade ve orijinal bir tasarıma sahiptir.

Otelin Lüks Odaları Kapadokya’nın Tarihi Güzelliklerini Yansıtıyor

Otelin Lüks Odaları Kapadokya'nın Tarihi Güzelliklerini YansıtıyorLüks olanakların ve antik yaşamın güzelliklerini bir araya getiren bu eşsiz otel, yüzyıllardır çok fazla değişime uğramamış Ortahisar Kaleleri’nin de yer aldığı bölgede bulunuyor. At arabaları ve Arnavut kaldırımlarıyla bu tesis misafirlerine, eski zamanlarda lüks bir yaşamın izlerini tanıtıyor. Otelde yer alan 45 adet oda ise dört direkli yataklar ve bağımsız küvetlerin de dahil olduğu muhteşem mobilyalarla donatılmış huzurlu, konforlu konaklama imkanları sağlıyor. 20 ila 45 metrekarelik odaların bulunduğu bu yapı, dünyanın en eski otelleri arasında yer alabilecek nitelikte bir mekandır.

House Hotel Antik Yapının İçerisinde Lüks Olanaklar Sunuyor

House Hotel Antik Yapının İçerisinde Lüks Olanaklar SunuyorHouse Hotel orijinalliğini bozmadan, geçmişin izlerini yansıtarak yoluna devam ediyor olsa da WiFi, iPod yuvası ve büyük bir LCD televizyon gibi son derece modern imkanları da bünyesinde barındırıyor. Gizemli bir yer altı yapısının içerisine konumlandırıldığını düşündüğünüzde kusursuz bir rahatlama sunan Türk hamamı ve rahatlama olanaklarının da bulunması sizleri şaşırtmasa gerek. Bu özelliklerinin yanı sıra Türk mutfağının birbirinden leziz tatlarını sunan House Hotel’in terası da Kapadokya’nın inanılmaz manzarası ile baş başa kalmanızı sağlıyor.

Türkiye’nin çok sayıda turiste ev sahipliği yapan bölgelerinden biri olan Kapadokya, İç Anadolu Bölgesi’nin göz bebeklerinden bir tanesi olarak görevini en iyi şekilde yerine getirmeyi başarıyor. Peri masallarını canlı canlı yaşamanızı sağlayan House Hotel Kapadokya da bu güzelliğin daha da özel bir şekle görünmesine katkıda bulunuyor. Peki, birlikte keşfetmiş olduğumuz bu masalı yerinde yaşamak istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Turizm kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum