Paylaşım

Hayallerin Ötesinde Bir İç Mekana Sahip Devasa Özel Jet


 

Bulutların arasında, yaşadığımız dünyaya kuşbakışı bakmak kadar keyif verici ve büyüleyici bir manzara daha yoktur. 17 Aralık 1903 yılında Wright Kardeşlerin üstün başarısıyla, insanoğlu 113 yıldır bu rüyayı rahatlıkla yaşayabiliyor. Yüz yılı aşkın süredir var olan havacılık sektörü de elbette teknolojinin nimetlerinden yararlanarak çok daha konforlu ve lüks uçuşlar gerçekleştiren uçaklarla ve hava araçlarıyla dolup taşmaya başladı. Sesten bile hızlı dünyanın ilk süpersonik yolcu jeti Aerion AS2 gibi havacılık harikaları meydana getirildi ve birçok eski model uçak güncellenerek ihtişamlı birer uçan otel olarak devam etti.

Şimdi ise gökyüzünün sonsuzluklarında süzülerek bu rüyayı kusursuz bir şekilde yaşamamıza imkan tanıyan Boeing 787-8 modeli yenilenmeleriyle aklımızı tamamıyla başımızdan almak için karşımıza geliyor. Halihazırda dünyanın en lüks başkanlık uçakları arasında yer alan bu model Çin’in HNA Havacılık Grubu tarafından adeta bir uçan otele dönüştürüldü. Şimdi dilerseniz göklerde süzülen bu devasa otele birlikte bir göz atalım.

Dünyanın En Lüks Özel Jetinin Tasarımı

Dünyanın En Lüks Özel Jetinin TasarımıGezegendeki en inanılmaz en lüks özel jet ile tanışmaya hazır olun! Yeni bir Boeing 787-8 modelinden meydana getirilen bu özel jette Çinli HNA Havacılık Grubu’nun imzası bulunuyor. Beş yıldızlı otelleri aratmayacak özellikleriyle dünyanın en lüks özel jetleri arasında yer alacak olan bu model tamı tamına 732 metre karelik devasa bir alana sahip. 39 yolcunun lüks imkanlar içerisinde seyahat etmesini sağlayacak olan bu mühendislik harikası, misafirlerine adeta lüks bir otel konforu yaşatacak. Ayrıca tam dolu deposuyla 9.800 mil veya 15.772 km yol alabilen bu devasa canavar  gökyüzünün büyüleyiciliğini de gözler önüne seriyor.

HNA Tarafından Meydana Getirilen Olağanüstü İç Mekan

HNA Tarafından Meydana Getirilen Olağanüstü İç MekanHNA Grubun yanı sıra Kestrel Havacılık Yönetimi’nin de katkılarıyla göklerdeki beş yıldız bir otel olarak inşa edilen bu eşsiz makine, bir Boeing Business Jet olarak meydana getirilen ilk Dreamliner versiyonudur. Bu eşsiz özel jetin krallara layık iç mekanı tamamıyla sıfırdan inşa edilmiştir. Mühendislerin toplamda iki buçuk yıllarını alan bu güzellik ultra lüks iç tasarımıyla misafirlerine üst düzey bir uçuş keyfi yaşatacak. Tamı tamına 18 tamamen yatırılabilen, birinci sınıf uyku koltuklarının yanı sıra yataklar, yemek alanları, düz ekranlarla da donatılan iç mekanıyla hiçbir uçakta ve hatta otelde rastlayamayacağınız bir seyahat deneyimi yaşatıyor.

Rüya Jetin Dudak Uçuklatan Fiyat Etiketi

Rüya Jetin Dudak Uçuklatan Fiyat EtiketiBaşlı başına bir devasa bir canavar olan ve 224.6 milyon dolarlık fiyatıyla dünyanın en pahalı uçakları arasında yer alan Boeing 787-8 modeli iç mekan tasarımıyla çok daha pahalı ve lüks hale geliyor. Leziz yemekleri tadıp, gökyüzünün keyfine varabileceğiniz, konforlu bir şekilde seyahatlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu uçan otelin fiyatı henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da birçok zengin ismin bile bütçesinde sorun yaratacak bir fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Ulaşım sektörlerinin her biri gelişen teknoloji ve lüks arzular doğrultusunda birbirinden etkileyici araçlar ile karşımıza gelmeye devam ediyorlar. Bu araçların en yenisi de olağanüstü bir iç mekan tasarımına sahip bir Boeing 787-8 modeli. Peki, HNA Havacılık Grubu’nun bu yeni harikasıyla gökyüzünde süzülmek istemez miydiniz?

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın