Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Floransa’nın En Seçkin Bölgesinde Firenze Villa ile Üst Düzey Bir Yaşam Deneyimi

Floransa’nın En Seçkin Bölgesinde Firenze Villa ile Üst Düzey Bir Yaşam Deneyimi
Son Güncelleme: 
Yorum

Rönesans dönemini bilen bilmeyen herkesin tanıdığı, ünlü ressam, jeolog, anatomist, matematikçi, mucit ve filozof… Elbette ki Mona Lisa, Son Akşam Yemeği, Vitruvius Adamı, Madonna of the Carnation gibi adını bilmesek de aşina olduğumuz eserlere imza atan Leonardo Da Vinci’den bahsediyoruz. Dünyanın en pahalı kitapları arasında yer alan Codex Leicester gibi daha birçok alanda eşsiz eserlere imza atmayı başaran Da Vinci de “Rönesans’ın doğduğu yer” olarak dünyaya nam salmış bir şehir olan Floransa’da doğup büyüdü. En etkileyici eserlerine doğduğu şehir, Floransa’da imza atan Da Vinci’nin yanı sıra heykeltıraş Michelangelo, ozan Dante, ünlü düşünür Machiacelli ve daha niceleri de İtalya’nın bu ihtişamlı topraklarında dünyaya gözlerini açmışlardır.

Dünyaya büyük bir miras bırakan bu ünlü ve etkili isimler belki de en büyüleyici eserlerini yaratırken Floransa topraklarının göz alıcılığından yararlanmış olabilirler. Sanatın hayat bulduğu şehir Floransa, ayrıca mimari yapılarıyla da fazlasıyla ön plana çıkan etkileyici bir yerleşim bölgesidir. Rönesans ruhunu iliklerinize kadar hissedebileceğiniz Floransa, lüks bir yaşam deneyimini de bu bölge üzerinde hayatını sürdürmek isteyen sakinleriyle paylaşıyor. Roma döneminden Rönesans’a kadar dünyanın seyrini değiştiren birçok olaya tanıklık etmiş Floransa, Firenze Villa adının verildiği ultra lüks malikanesiyle bu şehirde yaşamak isteyenlerin akıllarını başlarından alacak.

Sanatsal Tasarımıyla Firenze Villa

Sanatsal Tasarımıyla Firenze Villaİtalya’nın Floransa şehrine konumlandırılmış en büyüleyici yapılardan biri olan Firenze Villa, Torre Di Civita malikanesi gibi göz alıcı bir deniz manzarası sunmasa da sanatın doğup büyüdüğü yere hayran bırakarak güzelliğini en kusursuz şekilde gözler önüne seriyor. Costa San Giorgio’da bir tepe üzerine yerleştirilen bu lüks ev, Floransa’nın ve hatta İtalya’nın en güzel yapılarından biri olan Santa Maria del Fiore ya da bilindik adıyla Floransa Katedrali’nin ihtişamını sahipleriyle buluşturuyor. 3500 metrekarelik alan içerisinde devasa bir vahayı andıran bu güzellik ayrıca İtalyan tarzıyla donatılmış özel bahçesiyle de görenlerin akıllarını başlarından alıyor.

Lüks Olanaklarla Donatılmış Şaşırtıcı Bir Yapı

Lüks Olanaklarla Donatılmış Şaşırtıcı Bir YapıToplamda 2 kattan meydana getirilmiş olan Firenze Villa, 700 metrekarelik yaşam alanına 6 yatak odasını ve 8 adet banyoyu sığdırıyor. Her odasında olağanüstü ve sanatsal tasarım özelliklerini yansıtan bu müthiş İtalyan villası, giriş katında şık bir şömine ile donatılmış geniş bir oturma odasını, yemek odasını ve tam boyutlu bir mutfağı barındırıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra, ikinci katında Floransa şehrinin olağanüstü manzarasını 4 adet tam donanımlı süit odasıyla sahiplerinin ayakları altına seren Firenze Villa şimdilerde yeni sahiplerini arıyor.

Göz Alıcı Firenze Villa’nın Fiyat Etiketi

Göz Alıcı Firenze Villa'nın Fiyat Etiketi3500 metrekarelik sanat eserleriyle donatılmış bahçesinde, spor salonunun, masaj ve bakım alanlarının da yer aldığı 50 metrekarelik ek bir binayı da barındıran bu konut, sahiplerinin yaşam standartlarını yükseltebilmek adına hiçbir imkandan kaçınılmadan tasarlanmış. Devasa yüzme havuzu ve çeşitli garaj alanlarıyla da yaşam keyfini üst düzeylere taşıyan Firenze Villa, 15 milyon Euro fiyat etiketiyle şanslı sahiplerini arıyor.

Rönesans aşıklarının vazgeçemedikleri bir İtalya şehri olan Floransa, bünyesinde barındırmış olduğu muhteşem yapılarla belki de dünyanın en yaşanılası yerleşim alanlarından bir tanesidir. Halihazırda İtalya’nın en etkileyici şehirlerinden olan Floransa, Firenze Villa adındaki bu yapısıyla sahip olduğu masalı daha da büyüleyici hale getiriyor. Peki, sanatın doğduğu yer olan Floransa’nın bu güzelliklerine Firenze Villa ile şahitlik etmek istemez miydiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu