Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Filmlerde Gördüğünüz Güvenlik Sistemini Evinize Getirecek Olan Gate ile Tanışın!

Filmlerde Gördüğünüz Güvenlik Sistemini Evinize Getirecek Olan Gate ile Tanışın!

Günümüzde ilerleyen teknoloji sayesinde hırsızlar, size ait olan yerlere kolayca giriş yapabilir. Ancak koruma altına almak ve kötü niyetli insanları engellemek sizin elinizde. İnsanlar, kendilerini ve ofislerini koruma altına almak için birbirinden farklı önlemler almaktadır. Asma kilitler takmak, kapıları alttan ve üstten ikişer kez kilitlemek, herhangi bir yerden ucuza alınan ve cam kenarına takılan alarmlar gibi birçok şeye başvurabiliyorlar. Fakat, maalesef ki hırsızlar da yerlerinde saymıyorlar. Hele ki akıllarında bir yer varsa inanılması güç şeyler dahi yapabiliyorlar. Haberlerde her gün görüyoruz neler yaptıklarını veya yapabileceklerini… Kimisi soymaya karar verdikleri yeri 7/24 izleyerek en doğru anı bulmaya çalışıyor kimisiyse yalnızca geceyi bekliyor. Peki, onları nasıl uzak tutabilir ve güvende kalabiliriz?

San Francisco’da bulunan Gate Laboratuvarları, bu konu hakkında uzun uzadıya düşündükten sonra ortaya Gate projesini çıkarmışlardır. Gate, farklı koruma sistemini bir araya getirerek evinize girilmesini neredeyse imkansız hale getirmektedir.

Koruma Sistemlerine Genel Bakış

Koruma Sistemlerine Genel Bakış

  • Bilgisayar/ telefonunuzdan erişerek kontrol sağlayabileceğiniz kilit
  • Mini klavye sayesinde kilidi açabilme
  • Hareket/ ses algılayıcı kamera sistemi
  • Güvenli Wi-fi bağlantısı ile erişebilme imkanı

Birbirinden farklı 4 şekilde evinize girilmesi engelleyen Gate, her daim sizi güvende hissettirmeye yetecektir. Düşünsenize; çocuğunuz okuldan gelmiş ve anahtarını unutmuş. Normalde böyle bir durumda eve kadar gitmeniz gerekmektedir. Fakat Gate sayesinde çocuğunuz, kapıyı açma ve içeri girme imkanı elde eder.

Kapıya giriş şifresi yazıldığı anda telefonunuza Gate tarafından arama gelir ve hareket algılayıcı kamerası sayesinde kapıdakinin kim olduğunu görme ve konuşma şansı sunar.

Diyelim ki misafirleriniz geliyor ve işten izin alamadığınız için onları karşılayamayacak ve evinize yönlendiremeyeceksiniz. Tek yapmanız gereken, Gate uygulamasını kullanarak misafirinizin telefon numarasına giriş izni vermek. Böylelikle Gate, evinizin adresini ve tek sefere mahsus olan giriş şifresini misafirinize gönderir. Ayrıca kapıyı ziliniz çaldıktan sonra her nerede olursanız olun Gate, telefonunuza arama göndererek kapıdakinin kim olduğunu görmenize ve onunla konuşmanıza imkan sunar. Dilediğiniz takdirde zili çalan kişiye giriş izni bile verebilirsiniz.

En güzel yanlarından bir tanesi ise telefonunuzdan Gate’ye erişebilecek kişilere özel şifre belirleyebiliriz. Böylece onlar Gate’nin kurulu olduğu yere girmek istediklerinde şifrelerini kullanarak erişim sağlayabilirler. Aynı zamanda siz de telefonunuza o kişinin giriş yaptığını belirten bir mesaj alırsınız.

Detaylı tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

214 dolara sahip olabileceğiniz bu güvenlik sistemi için hemen ön sipariş verdiğiniz takdirde Mart 2017’de size teslim edilecektir.

Güvenlik, son zamanlarda yaşanılan en büyük sıkıntılardan bir tanesidir. Tüm güvenlik sorunlarını aşmak ise neredeyse imkansıza yakın fakat Gate ile beraber filmlerde görüp özendiğiniz güvenlik sistemine yalnızca 214 dolara sahip olabilirsiniz. Kullanımının da basit olması Gate’yi tercih edilebilecek sistemler arasına koymaktadır. Aynı zamanda evde olmanıza dahi ihtiyaç duymadan arkadaşlarınıza veya çocuklarınıza kapıyı açabilmenizi sağlayan Gate, sunduğu inanılmaz imkanlarla birçok kullanıcının gönlünü fethedecek gibi görünüyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum