Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Masallar Diyarı Fas’ın Turizme Hediyesi: “Royal Palm Marrakech”

Masallar Diyarı Fas’ın Turizme Hediyesi: “Royal Palm Marrakech”

Küçük ve sıcak bir bölgeye konumlandırılmış ülkelerin birçoğu genellikle turizme yatırım yapıyorlar ve bu işte de oldukça başarılılar. Asya’nın güneydoğusundaki küçük bir ülke olan Tayland’ın ziyaretçileri kendine hayran bırakan güzelliği Mai Samui Resort&Spa gibi daha birçok lüks ve olanak bakımından zengin tesisleri bünyesinde barındırmasını, küçük ülkelerin turizm sektöründe öncü olduğunun bir kanıtı olarak gösterebiliriz.

Şimdiki yolculuğumuzu ise Afrika kıtasının kuzeyinde yer alan küçük, fakat oldukça güzel bir ülke olan Fas’a gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık M.Ö 8000 yıllarından beri varlığını sürdüren Fas, Afrika’nın en büyük ve en gelişmiş ekonomilerinden birine sahiptir. Fas hem yer altı hem de tarım alanında oldukça büyüme gösteren bir ülke olmasının yanı sıra, turizm ve ticaret alanında da muhteşem bir başarıya sahiptir.

Oldukça sakin ve huzurlu bir yerleşim yeri olan Fas’ın muhteşem şehri olan Marakeş’in bünyesinde barındırmış olduğu Royal Palm Marrakech de turizm açısından Fas’ı daha da zenginleştirecek bir yapıya sahip. Şimdi dilerseniz; bu muhteşem otelin olanaklarına, tasarımına ve konumuna birlikte göz atalım.

İşte karşınızda Fas topraklarında eşi benzeri görülmemiş bir otel:

Fas’ın En Güzel Otellerinden Biri Olan Royal Palm Marrakech’in Konumu

Fas'ın En Güzel Otellerinden Biri Olan Royal Palm Marrakech'in KonumuZorlu ve yorucu bir haftanın ardından, şehrin gürültüsünden uzak huzur dolu bir yerde keyifli ve rahatlatıcı bir tatil geçirmeyi herkes ister. Atlas Dağları’nın eteklerindeki uçsuz bucaksız zeytinliklerin tam da ortasına konumlandırılmış Royal Palm Marrakech, bu açıdan muhteşem bir adres olabilir. Bu modern tesisin ağırlamış olduğu birçok insan, buradan ayrılmak istemiyor. Güzeller güzeli bir tabiatın yanı sıra ferah ve rahatlatıcı havasıyla da tam bir cennet olan Royal Palm Marrakech, belki de seyahat sevenlerin mutlaka görmesi gereken ülkeler arasında yer alması gereken Fas’ın en güzel oteli bile olabilir.

Olağanüstü Bir Coğrafya İçerisinde Yer Alan Royal Palm Marrakech’in Tasarımı

Olağanüstü Bir Coğrafya İçerisinde Yer Alan Royal Palm Marrakech'in TasarımıBizler genellikle, gecelik fiyatları yüksek olan otellerde ya da tesislerde konaklamayı tercih ederiz. Fakat en az bu pahalı tesisler kadar lüks olanaklar ve doğal yaşam imkanı sunan birçok otel bulunmaktadır. Büyük bir kısmı yurt dışında yer alan bu tesislerden biri olan Royal Palm Marrakech, 134 adet ihtişamlı villa ve süitiyle uygun fiyatlı lüks bir tatil imkanı sunmaktadır. Lüks olanakları ve olağanüstü konumu sayesinde Royal Palm Marrakech, tatil listenize eklemeniz gereken eşsiz güzellikteki lüks oteller arasında yer alabilir.

Royal Palm Marrakech’in Misafirlerine Sunduğu Olanaklar

Royal Palm Marrakech'in Misafirlerine Sunduğu OlanaklarBu lüks konaklama mekanın bünyesinde barındırmış olduğu Cabell B. Robinson tarafından tasarlanan 18 delikli golf sahası, otelin en önemli tesislerinden bir tanesidir. Otelin kapsamlı spor tesisinin içerisinde 25 metrelik bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Spordan sonra rahatlayabileceğiniz bir tesis olan Clarins Spa, günün sonunda bütün yorgunluğunuzu alacaktır. Üç adet dünya mutfağının yer aldığı otelin Al Ain adındaki restoranında yerel Fas yemekleri, Le Caravane’de muhteşem lezzetteki evrensel yiyecekler ve tatlılar, L’Oliver adındaki tesisinde ise genellikle hafif gıdalar servis edilmektedir.

Afrika kıtasının en gelişmiş şehirlerinden biri ve Fas’ın göz bebeği olan Royal Palm Marrakech, tam olarak aradığınız huzuru sizlere eksiksiz bir şekilde sunabilecek kapasiteye sahip bir oteldir. Lüks ve zengin imkanlar doğrultusunda hayallerinizdeki tatilden bile eşsiz bir deneyime sahip olacağınız, Fas’ın en iyi otellerinden birinde rahatlamak ister miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Turizm kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum