Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ethereum 2.0 Sözleşmesinde Kilitlenen ETH Miktarı 7.2 Milyona Ulaştı

23 milyar doların üzerinde Ethereum stake edildi.
Ethereum 2.0 Sözleşmesinde Kilitlenen ETH Miktarı 7.2 Milyona Ulaştı

Ethereum’un ağ yükseltmesi olan Ethereum 2.0, ağ yükseltmesinin mevduat sözleşmesi kapsamındaki stake edilen ETH’nin toplam sayısı, başlangıcından bu yana ilk kez 7,25 milyon rakamını geçti.

Yükseltme ETH topluluğundan büyük destek almaya devam ediyor. Etherscan’a göre, ETH 2.0 mevduat sözleşmesi kapsamında 23 milyar doların üzerinde Ethereum stake edildi. Mevduat sözleşmesi, 2021 Ağustos ayının ikinci haftasında 20 milyar doları geçmişti.

ETH 2.0 stake miktarı
Kaynak: Etherscan

Ethereum 2.0 Mevduat sözleşmesi kapsamında, son 4 hafta içinde yaklaşık 1 milyon ETH stake edildi. Söz konusu sözleşme kapsamında stake edilen ETH’nin toplam değeri Şubat 2021’de 5 milyar dolar seviyesindeyken, Ağustos’ta 23 milyar doların üzerine çıktı.

Ağustos 2021’in ilk haftasında, ETH ağı, Londra Hard Fork aracılığıyla yükseltmenin tamamlanmasına yönelik yolculuğunu hızlandırdı. Kripto paranın fiyatı son 5 haftada hızlı bir artış gördü.

ETH’deki artış 21 Temmuz’dan bu yana yaklaşık %90’a ulaştı. Kripto paranın fiyatındaki son artışa ek olarak, balina hareketleri ve madencilik gelirleri de dahil olmak üzere genel ağ etkinliği Ağustos 2021’de önemli ölçüde arttı.

Ethereum son veriler itibariyle 370 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve 3.150 dolar seviyesinden işlem görüyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum