Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Robinhood’da Enteresan Shiba Inu Hareketleri! Neler Oluyor?

1,75 trilyon Shiba Inu tokenının Robinhood'dan taşınması, meme coine olan ilginin yeniden canlanmasına yol açmış görünüyor. Detaylar haberin devamında;
Robinhood’da Enteresan Shiba Inu Hareketleri! Neler Oluyor?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto piyasasındaki önemli balina hareketlerini takip eden Whale Alert platformu, Perşembe günü itibarıyla Robinhood’dan 1,75 trilyon Shiba Inu (SHIB) tokenı taşıyan iki işlemi ortaya çıkardı. Balinaların gerçekleştirdiği birikime paralel olarak meme coinin fiyatı son 24 saat içinde yüzde 7‘nin üzerinde artış gösterdi.

Veriler, bir cüzdan adresinin, 2 Mayıs’ta her biri 19 milyon dolar değerinde 875.000.000.000 SHIB’lik iki işlemle toplam 1,75 trilyon SHIB çektiğini ortaya koydu.

Shiba Inu tokenlarının Robinhood’dan tek bir cüzdan adresine büyük miktarda taşınması, son düşüşün ardından SHIB fiyatında toparlanma spekülasyonlarını artırdı.

Söz konusu büyük işlemlerin, Robinhood’dan 0x73AF3bcf944a6559933396c1577B257e2054D935 cüzdan adresine gerçekleştiği belirtilirken; Etherscan verileri, cüzdanın SHIB’i daha önce de Robinhood’a ve Robinhood’dan taşıdığını ortaya koydu.

SHIB Balina Hareketleri Dikkat Çekti
Kaynak: Etherscan

Son 1,75 trilyonluk transferin öncesinde cüzdan, 8 gün önce 3 trilyon SHIB ve 13 gün önce 4 trilyon SHIB’i Robinhood’a taşımıştı. Dolayısıyla, Robinhood’un dahili bir cüzdanı ya da bir piyasa yapıcısı olabileceği; cüzdandaki tokenların, cüzdanın Robinhood’a ait olma ihtimalini ortadan kaldırdığı belirtildi.

GCM Yatırım Banner

Daha fazla veri, zincir üstü analistlerin cüzdan adresini daha önce büyük token hareketleri için bildirdiğini ve cüzdanın piyasa yapıcı Jump Trading’e ait olduğunu iddia ettiğini ortaya koydu.

Bu cüzdanda 449 milyon dolar değerinde 246 farklı kripto varlığı bulunduğu, SHIB’in ikinci en büyük varlık olduğu ve cüzdanda 129 milyon dolar değerinde 5 trilyondan fazla SHIB tokenı bulunduğu bilgisi verildi.

SHIB Fiyatı Yüzde 7’den Fazla Yükseldi

Bu gelişmeler ışığında SHIB fiyatı son 24 saatte yüzde 7’nin üzerinde yükseliş gösterdi ve haber yazımı itibarıyla 0,00002259 seviyesinden işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,00002071 dolar ve 0,00002300 dolar oldu.

SHIB vadeli işlem açık pozisyonu (OI) son 24 saatte yüzde 3 artarak türev piyasasına olan ilginin arttığına işaret etti.

SHIB Fiyatı Bugün Yükseliş Eğiliminde
Kaynak: CoinMarketCap

Öte yandan uzmanlar, SHIB fiyatının Mart ayından bu yana alçalan trend çizgisinin altında işlem gördüğü ve fiyatın mevcut seviyede bir toparlanma sağlayamadığı takdirde bir tersine dönüş meydana gelebileceği konusunda uyarıyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.