Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yüzde 83 Kazandıran Popüler Altcoin 2024 Zirvesine Çok Yakın!

BNB fiyatı 600 dolar seviyesini geri kazanmayı başarırken, boğaların bundan sonra 2024 yılının yeni en yüksek seviyesini hedefleyeceği belirtiliyor. Detaylar;
Yüzde 83 Kazandıran Popüler Altcoin 2024 Zirvesine Çok Yakın!
HABER GİRİŞ

Binance borsasının yerel kripto para birimi olan Binance Coin (BNB), günlük, haftalık ve aylık zaman dilimlerinde yeşil görünümünü korumayı sürdürüyor. 550 dolar fiyat bölgesinden yeni bir yükseliş hareketine başlayan altcoinin 600 dolarlık direnci aştığı görülüyor.

520 dolar seviyesinin üzerinde bir destek bölgesi oluşturduktan sonra yeni bir artışa başlayan kripto varlık, ardından 550 dolar ve 565 dolarlık direnç seviyelerinin üzerinde istikrarlı fiyat artışını sürdürdü.

BNB Fiyatı Güçleniyor

Haber yazımı itibarıyla fiyat 608 dolardaki direnç bölgesine yakın seyrederken, kripto analisti Aayush Jindal, bir sonraki direnç bölgesi olan 630 doların üzerinde net bir hareketin fiyatı daha da yükseltebileceğini belirtti.

Belirtilen senaryonun uygulanması durumunda BNB fiyatının 650 doları test edebileceği ve bu bölge üzerindeki bir günlük kapanışın, 680 dolar direncine doğru daha büyük bir artış için zemini hazırlayacağını ifade etti.

BNB Fiyatındaki Yükseliş Sürüyor
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Daha fazla kazancın ise önümüzdeki günlerde 720 dolar seviyesinin test edilmesini gerektirebileceğine dikkat çekti.

GCM Yatırım Banner

BNB fiyatının 608 dolar direncini aşamazsa, aşağı yönlü bir düzeltme başlatabileceğini de söyleyen Jindal, aşağı yönde ilk destek bölgesinin 592 dolar seviyesine yakın olduğu bilgisini verdi.

Bir sonraki desteğin 585 dolar seviyesine yakın olduğunu, temel desteğin 570 dolar seviyesinde bulunduğunu belirtirken, bu desteğin altında aşağı yönlü bir kırılımın fiyatı sırasıyla 550 dolar ve 532 dolar seviyelerine çekebileceği konusunda uyardı.

BNB için Kritik Seviyeler

Kripto analisti şu an için destek seviyelerini 592, 585 ve 570 dolar; direnç seviyelerini ise 608, 630 ve 650 dolar olarak sıraladı.

Piyasa değeriyle en büyük dördüncü kripto varlık konumundaki BNB’nin fiyatı, haber yazımı itibarıyla 605,50 dolar civarında işlem görüyor. Altcoinin yıllık kazancı ise yüzde 83 civarında seyrediyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.