Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Popüler Meme Coin için Alım Zamanı mı? Yüzde 300 Artacak Dendi!

En büyük meme coinlerden biri olan SHIB için satın alma zamanı gelmiş olabilir mi? Popüler analist yüzde 300'lük fiyat artışı için sinyali verdi! Detaylar;
Popüler Meme Coin için Alım Zamanı mı? Yüzde 300 Artacak Dendi!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasası önceki gün önemli kayıplar yaşadıktan sonra bugün yeşile büründü. Piyasa değeriyle en büyük ikinci meme coin konumundaki Shiba Inu (SHIB) ise 24 saatlik zaman diliminde yüzde 5’lik fiyat artışı kaydederek en iyi performans gösterenler arasında yer aldı.

Meme coinin henüz önemli bir ralli yaşamadığı konusunda iyimser olan kripto analisti Ali Martinez, SHIB’in fiyat gidişatının günlük grafikte bir boğa bayrağı oluşturuyor olabileceğine inandığını dile getirdi.

“SHIB O Seviyeye Yükselebilir”

Analist, sosyal medya platformu X hesabından yapıtığı açıklamada daha da ileri giderek mevcut durumda alım emri verdiğini ve yakın gelecekte yüzde 300’lük bir artışla fiyatın yaklaşık 0,000072323 dolara yükselmesini beklediğini itiraf etti.

Açıklamasında, “Shiba Inu günlük grafikte boğa bayrağı oluşturuyor gibi görünüyor! 0,000018343 dolar civarında satın alma emirleri veriyorum ve SHIB’i 0,000072323 dolara gönderen yükseliş eğilimini hedefliyorum.” ifadelerini kullandı.

Ali Martinez'den SHIB için Yüzde 300'lük Artış Beklentisi
Kaynak: X / @ali_charts

Meme coin için parlak bir gelecek öngören diğer analistler arasında Rekt Capital ve kripto içerik yaratıcısı Jake Gagain yer alıyor.

GCM Yatırım Banner

Rekt, altcoin için üç haneli bir fiyat artışı öngörürken; Gagain ise boğa piyasasında meme coinin piyasa değerinin 100 milyar dolara kadar yükseldiğini görebileceğini öne sürmüştü.

SHIB Fiyatına Katkıda Bulunan Faktörler

Piyasa uzmanları, kısa vadede bir SHIB rallisini besleyebilecek iki temel unsuru, varlığın yakım programı ve Shibarium’un geliştirilmesi olarak sıralıyor.

Yakım oranı 1 Mayıs’ta yüzde 90 artarken, Nisan ayı boyunca imha edilen tokenler neredeyse 1,7 milyar seviyesine yükseldi. Yakım mekanizmasının nihai hedefinin, Shiba Inu’nun dolaşımdaki muazzam arzını azaltmak, onu daha kıt ve muhtemelen zaman içinde daha değerli hale getirmek olduğu biliniyor.

Shibarium cephesinde büyük adımlar atılmaya devam ederken, varlığın katman-2 ölçeklendirme çözümünün geçen hafta büyük bir yükseltme geçirdiği ve bu hafta başka bir yükseltmeden daha geçeceği anımsatılıyor. Gelişmelerin, kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi, daha hızlı blok işleme süreleri uygulamayı ve geliştirici ve yenilikçiler topluluğunu güçlendirmeyi amaçladığı belirtiliyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.