Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

O Altcoin için 100 Milyar Dolar İddiası! Hedef Yüzde 500 Patlama!

Popüler meme coin Shiba Inu'nun lider geliştiricisi, SHIB'i 100 milyar dolar seviyesine ulaştıracak öngörüye imzasını attı! Detaylar haberin devamında;
O Altcoin için 100 Milyar Dolar İddiası! Hedef Yüzde 500 Patlama!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Türk yatırımcıların da büyük ilgi gösterdiği meme coinlerin başında gelen Shiba Inu (SHIB) geçtiğimiz ay büyük bir yükseliş yaşadı ve 0,00001 dolar seviyesinin aşağısından 0,00004 doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek fiyatının (ATH) sadece yüzde 50 altına indi.

Kripto analistleri daha yüksek fiyatlar için çağrıda bulunmaya devam ederken, bu durum SHIB pazarındaki yatırımcılar arasında yükseliş kararlılığını güçlendirdi. Büyük yükseliş beklentisini dile getirenlerden birine, Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın verdiği destek ise özellikle dikkat çekti.

SHIB Piyasa Değeri 100 Milyar Dolara Doğru Gidiyor!

Kripto analisti Jake Gagain, sosyal medya platformu X hesabından yaptığı paylaşımda, Shiba Inu fiyatı için bazılarının uçuk olarak nitelendirilebileceği bir yükseliş tahmininde bulundu.

Analiste göre meme coin, boğa piyasasında piyasa değerinin 100 milyar dolara kadar yükseldiğini görebilir. Gönderide “SHIB bu döngüde 100 milyar dolara ulaşacak.” ifadesi yer aldı.

SHIB Fiyatı Yükseliş Eğilimini Koruyor
Kaynak: CoinMarketCap

Bu tahmin Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın dikkatini çekti ve Kusama, sosyal medya platformu üzerinden Gagain’e destek verdi. Alıntı yanıtı, genellikle başka bir kişinin ifadesini desteklemek için kullanılan bir GIF içeriyordu.

GCM Yatırım Banner

Gagain’in öngörüsü, SHIB’in piyasa değerinin, son tüm zamanların en yüksek seviyesinden üç kat daha yüksek olacağı ve tahminin gerçekleşmesinin, SHIB fiyatının 0,0002 dolar seviyesinin üzerine çıkacağı anlamına geliyor.

Bu fiyat noktasına ulaşılması, SHIB fiyatının mevcut değeri olan 0,000033 dolardan yaklaşık yüzde 500 daha yükselmesini gerektiriyor.

Bu Seviyenin Geçilmesini Birçok Analist Bekliyor

Gagain, Shiba Inu’nun fiyatının sonunda 0,0001 dolar seviyesini geçeceğini öngören tek kripto analisti değil. Başka bir ünlü analist olan Oscar Ramos, yakın zamanda SHIB fiyatı için 0,0001 doları geçeceğine inandığı yükseliş tahminini paylaştı.

Bu ralliyi yönlendirecek önemli unsurlardan birinin piyasaya geri akın eden bireysel yatırımcılar olacağını söyleyen analist, bu fon akışının SHIB fiyatını 0,0001 doların üzerine çıkarabileceğini açıklıyor.

Ayrıca Ramos, fiyatın kısa sürede ne kadar artabileceğinin kanıtı olarak SHIB’in önceki performansına işaret ediyor. Ramos’a göre SHIB’nin 0,0001 dolara ulaşması bu döngü içinde kesinlik taşıyor.

Öte yandan, piyasa uzmanları kısa vadede SHIB fiyatı için kilit direnç olarak gösterilen 0,000037 dolar seviyesinin yakından takip edilmesi gerektiğini belirtiyor. Bu direnç bölgesinin aşılması durumunda fiyatın 0,000047 dolara doğru hızlı bir şekilde yükselebileceği üzerinde duruluyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.