Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Etkileyici 5 Asma Köprüsünün Yapım GörüntüleriUlaşım Dünya’nın her yerinde nüfus çoğaldıkça zorlaşıyor. Yoğun trafik, kalabalık şehir her insanı strese boğar. Bunun bir de büyük şehirlerde ilçe veya şehrin diğer yarısına bitme zorluğu var. Bu zorluk gelişen teknoloji sayesinde azalmakta.

Ülkemizde ve Dünya’nın belirli bölgelerinde boğaz ile ayrılmış iki yerleşim yerini birleştiren köprüler inşa edilmekte. Bu köprülerin yapımı aylar sürüyor fakat sonuç olarak hem boğazdan geçen deniz araçlarının yolunu engellemeyen hem de kara yoluyla boğazın diğer tarafına geçmeyi kolaylaştıran bir yapıt ortaya çıkıyor.

Gelin şimdi bu hem gösterişli hem de teknik bakımdan donanımlı olan köprülerin yapım aşamalarını izleyelim. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum