Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Cardano Akıllı Sözleşme Özelliği Borsalara Entegre Ediliyor

Borsalar Alonso yükseltmesine hazırlanıyor
Cardano Akıllı Sözleşme Özelliği Borsalara Entegre Ediliyor

Paylaşılan yeni bir bilgiye göre önümüzdeki günlerde Cardano ağında yapılacak yükseltme için çeşitli hazırlıklar yapılıyor. Bu kapsamda 6 kripto para borsasının, beklenen akıllı kontrat yükseltmesine entegrasyonu sağlanacak.

Cardano, Alonzo hard fork’un piyasaya sürülmesine yaklaştıkça, sayılarının bu hafta boyunca hızla artması bekleniyor. Yükseltme ana ağa dağıtılmadan önce mümkün olduğunca çok sayıda borsanın Alonzo’ya hazır olmasını sağlaması amaçlanıyor.

ADA 2 doları geçti
Kaynak: piyasa.paratic.com

Cardano ekibi, ağın akıllı sözleşme teknolojisi ile buluşturması planlanan Alonzo güncellemesinin 12 Eylül’de hayata geçirileceğini duyurmuştu.

Cardano’nun teslimat başkanı Nigel Hemsley, hard fork birleştirici etkinliğinden önce gerekli likidite seviyesine ulaşmak için borsaların çoğunluğunun hazır olması gerektiğini söyledi. Bu sayede hard fork öncesi likidite sağlayabileceklerini ifade etti.

ADA paritesine bakıldığında ise yükseliş sürüyor. Kripto para birimi an itibariyle 2.1 dolar seviyesinden işlem görüyor. Cardano 67 milyar dolar kripto para piyasa değeri ile 4. sırada yer alıyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum