Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bovet Récital 20 Astérium Saati Gökyüzü Aşıklarını Büyülemeye Geliyor

Eşsiz mühendislik harikalarına imzasını atan Bovet, şimdi de gökyüzünün görkeminden ilham aldığı yeni modeliyle bizleri kendisine hayran bırakıyor.
Bovet Récital 20 Astérium Saati Gökyüzü Aşıklarını Büyülemeye Geliyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Başarılarla dolu köklü tarihinin yanı sıra el yapımı saat modelleriyle de sektöre damgasını vuran Bovet, 1822 yılından bu yana İsviçre’nin öncü markalarından biri olmayı başarıyor. Genellikle lüks ve sanatsal saatlere imza atan Bovet Fleurier; inci, pırlanta ve altın gibi pahalı materyallerden yararlanarak tamamıyla sıradışı bir marka haline geliyor. Aşkın saati Bovet’s Tribute To Love gibi benzersiz bir sanat eseriyle kalitesini gözler önüne seren Bovet, şimdi ise gökyüzünün ihtişamından aldığı ilhamla saat meraklılarını büyülemeyi hedefliyor.

Markanın Bovet Récital 20 Astérium adını vermiş olduğu göz alıcı saat modeli, görünümü ve fonksiyonel işlem özellikleriyle hayranlık uyandırıyor. Piyasanın en etkileyici ve en karmaşık saatlerini meydana getiren Bovet, bu yeni modeliyle de şanını sürdürmeyi başaracak gibi duruyor. Geçen yıl Pininfarina ile işbirliği sonucunda ortaya çıkarmış olduğu Flying Tourbillon OTTANTASEI saatinden sonra, Récital 20 Astérium modeli de etkileyici yapısıyla sektörü ayağa kaldıracağa benziyor.

Şimdi dilerseniz Bovet tarafından meydana getirilen Récital 20 Astérium adındaki bu mühendislik harikasına birlikte göz atalım.

Bovet Récital 20 Astérium Saati Yıldızların Aydınlattığı Geceyi Yansıtan Üst Düzey Bir Mekanik Sanat

Bovet Récital 20 Astérium Saati Yıldızların Aydınlattığı Geceyi Yansıtan Üst Düzey Bir Mekanik SanatMarkanın Recital koleksiyonuna eklemiş olduğu bu parça; gece göğü göstergesini ve her yıl kullanılabilen ebedi takvimi içeren bir flying tourbillon ile donatılmıştır. Ayrıca astronomik işlevlerin göksel diziliminin de bulunduğu bu tourbillon sistemi sayesinde tamı tamına 10 günlük güç rezervi yapabiliyor. Bu özelliklerin yanı sıra 18,000 vph frekansta işleyiş yapan, el ile kurmalı 17DM02-SKY kalibreli bir mekanizmayı da bünyesinde barındırıyor. Bovet Récital 20 Astérium, pahalı ve dayanıklı materyallerden oluşan kasasıyla oldukça dikkat çekiyor.

Bovet Récital 20 Astérium Saatinin Astronomik İbareleri Barındıran Estetik Tasarımı

Bovet Récital 20 Astérium Saatinin Astronomik İbareleri Barındıran Estetik TasarımıLouis Vuitton’un yer çekimine meydan okuyan saati Flying Tourbillon gibi etkileyici bir mekanizmaya ve yapıya sahip olan Bovet Récital 20 Astérium, pahalı oluşum materyalleriyle de hayranlık uyandırıyor. Pembe ya da beyaz altının dışında platin kasa konfigürasyon seçeneğiyle de karşımıza geldi. Bu Bovet harikası, 18 ayar altın tokayla süslenmiş timsah derisi kordonuyla çok daha şık bir saat haline geliyor. 46 mm çapındaki şık kasasının yanı sıra Dünya’nın Güneş etrafındaki 365.25 günlük yörünge periyodunu takip eden konsept yapısıyla da bizleri şaşkına uğratıyor. Ayrıca arka kapağının dış kenarlarında, yıllık takvimi, Zodyak işaretlerine karşılık gelen takım yıldızlarını, mevsimleri, gündönümlerini ve ekinoksları gözler önüne seren bu başyapıt, köklü Bovet firmasının en başarılı saat modellerinden bir tanesidir.

Bovet Récital 20 Astérium Saatinin Fiyatı

Bovet Récital 20 Astérium Saatinin FiyatıBovet Récital 20 Astérium saatinin gösterişli kadranında ise iki adet hemisferik gösterge ve zaman komplikasyonunun eşitliğiyle entegre edilmiş. Aynı zamanda Hemisferik hassas bir ay fazı göstergesi yer alıyor. Ayrıca Dünya’dan görülebilen yıldızların ve takım yıldızlarının lazerle kazınmış. Super LumiNova ile kaplanmış haritanın yer aldığı bu etkileyici kadran, saydam ve kubbeli bir mavi safir cam ile korunuyor. Benzersiz özelliklerle donatılmış mühendislik harikası olan ve sadece 60 adet üretilen Bovet Récital 20 Astérium saatleri, 350 bin dolarlık başlangıç fiyatlarıyla şanslı sahiplerini bekliyorlar.

Farklı tarzda saat modelleri üreterek, saatçilik sektöründe neredeyse iki asrı geride bırakan Bovet, koleksiyonuna eklemiş olduğu yeni şaheseriyle gönülleri fethedecek gibi görünüyor. Benzersiz özellikler ile donatılmış mühendislik harikası olan Bovet Récital 20 Astérium saati ile gökyüzünün ihtişamlı güzelliğini bileğinize taşımak ister miydiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu