Yatırım yapmaya başla!

Amerika’nın Rekor Fiyata Satışa Sunulan Çatı Katı Dairesi

Kalabalığın gürültüsünden ve bitmeyen bir koşturmacanın stresinden uzak, tabiatın kalbine yerleştirilmiş bir şehirde yaşamak istemez miydiniz? İşte Colorado eyaletinin, tamamıyla izole bir yaşam sunan şehri Aspen'in en pahalı evi Dancing Bear Aspen Penthouse, bu hayalinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilir.
Amerika’nın Rekor Fiyata Satışa Sunulan Çatı Katı Dairesi

ABD’nin en yüksek eyaletlerinden biri olan Colorado, Rocky Dağları başta olmak üzere Great Ovaları, Maroon Bells ve Mesa Verde Ulusal Parkı gibi doğal güzellikleriyle de ziyaretçilerine ve sakinlerine büyülü bir yaşam sunuyor. Özellikle de Choke Cherry Cottage gibi kışın tadını en güzel şekilde çıkartacağınız kiralık kayak tesisleri ile gündelik yaşamın stresinden arındırmayı başaran Colorado, yaklaşık 7 bin kişilik nüfusa sahip Aspen şehriyle bu masalsı yaşam deneyimine her dem ulaşabilmenizi sağlıyor.

Colorado, Pitkin içerisinde bulunan bu güzel şehir, Rocky ve Elk Dağları arasında huzur dolu bir yaşam sürdürmek isteyenlerin tercih edebilecekleri en ideal güzergahlardan bir tanesidir. Kükreyen Çatal (Roaring Fork) Nehri’yle de tamamıyla izole bir şehir haline gelen Aspen, Dancing Bear Aspen Penthouse adındaki en pahalı ve en lüks eviyle de mutlu bir yaşamın adresi olmayı başarıyor. Şimdi dilerseniz, Colorado’nun güzelliğini tamamıyla gözler önüne seren bu yaşanılası evin sahip olduğu olağanüstü özelliklere ve pahalı fiyat etiketine birlikte bir göz atalım.

Dancing Bear Aspen Penthouse’un Eşsiz Tasarımı

Dancing Bear Aspen Penthouse'un Eşsiz Tasarımı1963 yılında William Bone tarafından kurulan Sunrise Company’nin son harikası olan Dancing Bear Aspen, etkileyici bir “yamaç evi” olarak karşımıza geliyor. Bünyesinde barındırmış olduğu 900 metrekarelik çatı katı dairesi, astronomik fiyat etiketiyle bölgenin en pahalı evi oluyor. Ayrıca 1.066 metrekarelik açık alanıyla da Aspen’in göz alıcı doğal güzelliklerini gözler önüne seren Dancing Bear Aspen, Colorado’nun en tanınmış kayak merkezlerinden biri üzerinde yer alıyor. Gösterişli iç mekan dekorasyonunun yanı sıra sunmuş olduğu ultra lüks imkanlarla da beş yıldızlı tesisleri andıran Dancing Bear Aspen, üç yatak odalı ve dört banyolu, 580 metrekarelik 10 adet komşu eviyle de sizleri konforlu bir yaşama davet ediyor.

Sunmuş Olduğu İmkanlarla Sahiplerini Şımartacak

Sunmuş Olduğu İmkanlarla Sahiplerini ŞımartacakAspen’de bulunan en büyük çatı katı dairelerinden biri olan Dancing Bear Aspen Penthouse, bünyesinde barındırmış olduğu dört yatak odası ve beş banyo ile lüks bir yaşam sunarken, 1.066 metrekarelik çatı güvertesiyle de Aspen’in büyülü dünyasını sakinleriyle buluşturuyor. Dancing Bear Aspen; Float Pod adı verilen tuzlu yüzme tankının, oksijen aromaterapi salonunun, iki adet hidro masaj istasyonunun, üst düzey bir su tedavi alanının ve bir de buhar odasının bulunduğu Rejuvenation Spa merkeziyle de misafirlerini büyülemeyi başarıyor.   

Aspen’in En Pahalı Evinin Fiyatı

Aspen'in En Pahalı Evinin FiyatıBenzersiz olanaklarına ek olarak; 2017 yazında tamamen hizmete açılacak olan restoran ve barlarıyla, küçük sinema salonuyla, spor merkeziyle, şarap odasıyla, çatı katındaki kaplıcaları ve Monarch et lokantasıyla da benzersiz bir yaşam deneyimi sunuyor. Metrekaresi 17.777 dolar olan Dancing Bear Aspen Penthouse evinin değeri tam olarak 16 milyon dolardır.

LONDRA’NIN EN LÜKS ÇATI KATI DAİRESİ “CARLTON HOUSE TERRACE” İÇİN TIKLAYIN.

Amerika topraklarında, tabiatın güzellikleri içerisinde huzurlu bir yaşamın Aspen’deki adresi olan Dancing Bear Aspen Penthouse, hayallerinizin ötesinde bir deneyime ulaşabilmenize imkan tanıyor. Peki, Aspen’in en pahalı ve en güzel evlerinden biri olan bu çatı katı dairesinde inzivaya çekilmek istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum