Yatırım yapmaya başla!

Sadece 6 Saatte Kurulan Modüler Evin Yapım GörüntüleriGelişen teknoloji ile beraber son zamanlarda inşaat sektöründe de pek çok yenilik ile karşılaşmaktayız. Günümüzde inşaatlar çok daha kısa sürede bitirilmekte ve yapılan evler çok daha konforlu olmaktadır.

Son yıllarda sıkça yaygınlaşan modüler evlerin varlığına tanık olmaktayız.Görüntülerini izlediğiniz evin yapım süreci sadece 6 saat sürüyor. M.A.DI. ismini alan projede, evlerin yapımı ve kurulumu çok basit olmakta. Ayrıca bu modüler ev bütçe için de oldukça uygun bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Bildiğimiz ev fiyatlarına oranla çok daha hesaplı olan bu modüler evlerin fiyatı 28 bin eurodan başlıyor. Farklı genişliklere sahip olan bu evler, hesaplı olmasının yanında meraklılarına son derece rahat bir yaşam ortamı hazırlıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum