Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Uniswap (UNI) 45 Dolara Ulaşarak ATH’sini Tazeledi

DeFi borsasının coini yükselişini sürdürüyor. UNI yeni bir ATH seviyesine ulaştı. Detaylar haberde...
Uniswap (UNI) 45 Dolara Ulaşarak ATH’sini Tazeledi
Son Güncelleme: 
Yorum

Son dönemde merkeziyetsiz finans hızla büyüyor. DeFi borsalar sahip oldukları yapı itibariyle yatırımcıların ilgisini çekiyor. Bu borsalar arasında öne çıkan Uniswap’ın coini UNI, son günlerde yükselişine hız vermiş görünüyor. Kripto para 45 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Geride kalan süreçte 40 doların üzerinde bir destek oluşturan kripto para, yeni bir artışa başladı. 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde işlem gören UNI, yazım itibariyle 44.6 dolar seviyesinden işlem görüyor.

UNI 45 dolara ulaştı
Kaynak: TradingView

Uzmanlar 45 doların üzerindeki mum kapanışlarında yeni bir yükselişin başlayabileceğini belirtiyor. İlk destek ise 43.70 dolar seviyesinde görünüyor. Bir sonraki kilit direnç 46.50 dolara yakın olabilir ve bunun üzerinde boğaların 50.00 dolar seviyesindeki bir testi hedeflemesi muhtemel görünüyor.

42.00 dolarlık desteğin altındaki olumsuz bir kırılma ise 40.00 dolarlık bir düşüş yaşanmasına neden olabilir. Kripto para son yükselişi ile piyasa değerini 23.3 milyar doların üzerine çıkarmış durumda.

Uniswap, geleneksel borsalardaki örneklerine kıyasla token ticaretinin verimliliğini artırmanın yanı sıra işlemlerin otomatik biçimde gerçekleşmesini ve token sahibi herkese tamamen açık bir platform sunmayı hedefliyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu