Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Selçuk Ecza Deposu Finansal Raporlarında Usulsüzlük İddialarına Cevap Verdi

Selçuk Ecza Deposu, yönetim kurulu başkanı hakkında bazı basın organlarında yer alan usulsüzlük iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu.
Selçuk Ecza Deposu Finansal Raporlarında Usulsüzlük İddialarına Cevap Verdi
Son Güncelleme: 
Yorum

Selçuk Ecza Deposu Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) haber ve söylentilere ilişkin açıklama yaptı.

Şirket, bugün itibarıyla bazı basın organlarında Yönetim Kurulu Başkanı hakkında usulsüzlük, güveni kötüye kullanma ve şirket hakkında yanlış bilgi vermek ya da genel kurula sunulan raporlarda gerçeğe aykırı bilgi vermek suçlamasıyla savcılığa suç duyurusunda bulunulduğu hakkında haberler yer aldığını söyledi.

Şirket bu haberlerin asılsız olduğunu ifade ederken, merhum kurucusu Ahmet Keleşoğlu’nun varisleri arasında yürüyen hukuki sürecin devam ettiğini söyledi. Bu durumun şirket iş ve işlemlerine herhangi bir etkisi olmadığını ifade etti. Selçuk Ecza Deposu daha önce bu konuya ilişkin bazı basın organlarında yer alan haberlerin asılsız olduğunu KAP’a duyurmuştu.

Açıklamanın geldiği sıralarda Selçuk Ecza Deposu hisseleri (SELEC) yüzde 1,45 oranında yükselişle 8,39 liradan işlem görmeye başladı.
Selçuk Ecza Deposu Hisseleri Yüzde 1,45 Yükseliş
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Şirket hisseleri geçen haftanın son işlem gününde yükseliş göstermiş ve kapanışı 8,27 liradan gerçekleştirmişti. Bu haftaki işlemlere ise 8,31 liradan başlayan hisseler, yükseliş eğilimini korumayı başardı. TSİ 16:50 sularında 8,42 liraya kadar yükselen hisseler, daha sonra 8,4 liranın altında fiyatlanmaya başladı.

Hisselerde yukarı yönlü eğilimin sürmesiyle birlikte 8,45 ve 8,49 lirada bulunan direnç noktaları gündeme gelecek. Ancak hisselerin aşağı yönlü seyretmesiyle birlikte 8,33 ve 8,25 lirada bulunan destek noktaları izlenmeye başlanacak.

Selçuk Ecza Deposu hisselerinin fiyat performansı incelendiği zaman; haftalık %0,35 oranında yükseldiği görülüyor. Aylık %7,91 oranında düşüş gösteren hisseler, geçen yılın aynı zamanına göre %11,13 oranında daha düşük seviyeden işlem görüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu