Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ripple Topluluğu SEC Davasında Etkin Rol Oynamak İstiyor

XRP sahiplerinin Ripple ile SEC arasındaki davaya dahil olmak istediği öğrenildi.
Ripple Topluluğu SEC Davasında Etkin Rol Oynamak İstiyor

Ripple son dönemde fiyatlanmalarından ziyade SEC ile olan davası ile gündeme geliyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun açmış olduğu davanın ilk duruşması geçtiğimiz haftalarda görülmüştü. Dava süreci XRP fiyatının ilerleyen dönem için belirsizlik yaratmasına neden oluyor. Süreçle ilgili yeni bir gelişme daha ortaya çıktı.

XRP sahibi ve Deaton Hukuk Bürosu yönetici ortağı John E. Deaton, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile yasal savaşına müdahale etmek için bir talepte bulundu. Deaton’un gönderdiği mektupta, Ripple topluluğundan 6 binden fazla üye ile temasta bulunduğu yer veriliyor.

Mektupta, “Bahsi geçen milyonlarca XRP Sahibi benimle iletişime geçmemiş olsa da, XRP sahiplerinin altı binden fazlası bireysel ve toplu seslerinin duyulmasını talep ederek benimle iletişime geçti.” ifadeleri yer alıyor. Dava hakim tarafından onaylanırsa, Ripple Labs ile bağlantılı kripto para biriminin sahipleri, çıkarlarını korumak için davada üçüncü taraf bir davalı olarak hareket edecekler.

XRP 0.43 dolara geriledi
Kaynak: piyasa.paratic.com

XRP davanın 22 Aralık’ta kamuoyuna açıklanmasından sonraki günlerde yüzde 67 değer kaybetti ve çok sayıda borsa, alım satımın askıya alınması veya listeden çıkarılma duyuruları yaptı. XRP an itibariyle günlük grafikte yüzde 4 düşüş yaşadı ve 0.43 dolar seviyesinden işlem görüyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum