Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Net Holding Pay Satış Kar Rakamını Yukarı Yönlü Değiştirdi

Net Holding, kendi paylarının satışına ilişkin bildirim yaparken hisseler yüzde 1’in üzerinde primli işlem görüyor. Ayrıntılar haberde;
Net Holding Pay Satış Kar Rakamını Yukarı Yönlü Değiştirdi
Son Güncelleme: 
Yorum

Net Holding Anonim Şirketi, bu sabah Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden kendi paylarının satışına ilişkin açıklamada bulundu. Dün yapılan 144.799.536 TL tutarındaki kendi paylarının satışı hakkında açıklama için düzeltme bildirimi yaptı.

Buna göre satış işleminde baz fiyat değerinin 5,83 TL olarak değişmesi sonucu dün duyurulan bu işlemden elde edilecek satış karı rakamı, 496.709.776 TL olarak yukarı revize edildi. NET Holding dünkü kararı 24.12.2021 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında almıştı.

Net Holding’in NTHOL kodlu hisse senetleri bugün alıcılı seyretti.
Net Holding Hisse Yükseliş
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Dün en son 5,31 Türk lirasında fiyatlanan hisseler, 28 Aralık seansına 5,38 lira ile pozitif bölgede açılış yaptı. Sonrasında çok fazla dalgalanmadan artıda seyrini sürdürdü.

TSİ 11.35’te yüzde 0,20 artıda dururken gün içi hareket aralığı 5,32 – 5,41 TL oldu. Yukarı yönlü ivmenin sürmesi durumunda 5,40 TL, hisseler için ilk teknik direnç noktası olarak görev yaptı. Aşağı yönlü hareket durumunda 5,33 TL ilk destek oldu.

17 Aralık’ta 6,36 TL ile tüm zamanların yüksek seviyesini test eden hisseler, haftalık bazda yüzde 3,2 oranında geriledi. Aylık kazanç yüzde 7’ye yaklaşırken yıllık getiri yüzde 56’yı geçti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu