Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Kiler GYO Hisseleri Gelir Paylaşımı İhale Sonuçlarıyla Düşüşünü Sürdürüyor

Güne yatay başlayarak düşüşe geçen Kiler GYO hisseleri arsa satışı gelir paylaşımı ihale sonuçlarının kamuoyu ile paylaşılmasının ardından, günlük kaybını %1’in üstüne taşıdı.
Kiler GYO Hisseleri Gelir Paylaşımı İhale Sonuçlarıyla Düşüşünü Sürdürüyor

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. İstanbul’da yer alan arsa satışı gelir paylaşım ihalesi hakkında kamuoyu açıklamasında bulundu. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan ihale, Beşiktaş İlçesi, Abbasağa Mahallesi 347 Ada 1 parseldeki taşınmazı kapsıyor.

Açıklamada “Şirketimizin %99 hissesine sahip olduğu Kiler GYO A.Ş. – Biskon Yapı A.Ş. İş Ortaklığımız sözleşmenin imzalanması için davet edilmiştir.” bilgisi paylaşıldı.

10 Haziran 2021’de ihale teklifi gelen arsa satışı karşılığı toplam geliri 1.450.000.000 TL oldu. Arsa satışı karşılığı idare payı gelir oranı %14, gelir payı 203 milyon TL olarak açıklandı.

Güne 1,70 lira ile yatay başlayan Kiler GYO hisseleri (KLGYO), düşüş yönlü hareket ediyor.
Kiler Hisselerinin Günlük Kaybı %1
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Saat 12.35’te %0,59 kayıpla 1,69 liradan işlem gören hisseler, gün içinde 1,66 – 1,71 bandında seyretti. Gün içi kaybı %1’i aşan Kiler hisseleri, haftalık bazda %4 değer kaybetti. Son beş günlük işlem döneminde 1,66 – 1,76 arasında fiyatlandı.

Aylık bazda en düşüğü 1,66, en yükseği 1,97 lira olarak kaydedip, yatırımcısına %14 kaybettirdi. Kiler GYO hisseleri son bir yılda ise %3,44 oranında zayıfladı. İşlemde olduğu en düşük ve en yüksek seviyeler 1,47 ve 5,00 şeklinde gerçekleşti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum