Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Enerji Şirketi Yeni İş Hamlesiyle Hissesine Değer Kattı

Manas Enerji bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden yurt içinde bir firma ile imzaladığı yeni iş ilişkisini duyurdu. Detaylar haberin içerisinde;
Enerji Şirketi Yeni İş Hamlesiyle Hissesine Değer Kattı
HABER GİRİŞ

Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MANAS) tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkisi hakkında bildiri paylaştı. Manas Enerji KAP bildirisinde, yurt içinde bir firma ile imzalanan sözleşmeyi açıkladı.

Sözleşmenin 25 Nisan 2024’te (Bugün) imzalandığına işaret edilerek, toplam bedelinin Katma Değer Vergisi (KDV) hariç 11 milyon 119 bin 248 lira tutarında olduğu kaydedildi.

Kap bildirisinde imzalanan sözleşmenin, “Mekanik Su Sayacı Üretim Yeri İçin Gerekli Test Ekipmanları Ve Cihazları Montajlı Malzeme Alımına Ait Sözleşme” olduğu bildirildi. Ayrıca bahsi geçen işin Ekim 2024’te teslim edilmesinin planlandığı vurgulandı.

Borsa İstanbul’da MANAS koduyla işlem gören şirket hissesi yatırımcısına yıllık bazda yüzde 57,41 oranında prim sağladı.

Haftalık bazda yüzde 11,98 oranında değer kazanan MANAS, aylık bazda ise yüzde 20,79 oranında yükseldi.

GCM Yatırım Banner

Gün içinde 11,49-12,13 lira aralığında işlem gören şirket payları bugün TSİ 14.16 itibarıyla yüzde 6,07 artışla 11,69 lirayı test etti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.