Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ethereum Yükselişini Sürdüremedi ve Yeniden 2.400 Doları Ziyaret Etti

ETH yükselişini 2.600 doların üzerine taşıyamadı.
Ethereum Yükselişini Sürdüremedi ve Yeniden 2.400 Doları Ziyaret Etti

Bitcoin’de yaşanan son düşüşün de etkisiyle Ethereum yükselişini sürdüremedi ve geri çekildi. Kripto para 2.600 dolar seviyesinin üzerinde tutunamadı ve direnç karşısında düşüş başlattı. ETH 2.400 dolar seviyelerine kadar geriledi ve %2’ye yakın değer kaybetti.

Fiyat şu anda 2.550 dolar ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında hareket ediyor. Saatlik grafikte 2.520 dolara yakın destekle önemli bir yükselen kanalın altında bir kırılma olduğu görülüyor.

ETH 2.400 dolara geriledi
Kaynak: TradingView

Ethereum’un toparlanması için 2.500 dolar direncinin üzerine tutunması gerekiyor. Bu seviye 100 saatlik basit hareketli ortalama olması nedeniyle önemli bir direnç görevi görüyor.

Bir sonraki kilit direnç 2.620 dolar seviyesinin yakınında ve bunun üzerinde fiyat yakın vadede 2.720 dolar seviyesine yükselebilir. Daha büyük bir artış için ana engel şu anda 2.800 bölgesinde oluşuyor.

ETH bu seviyeleri geçemezse aşağı yönde hareketini hızlandırabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.400 dolar seviyesinde oluşuyor. Buranın altında kırılmalarda Ethereum 2.300 dolara kadar gerileyebilir.

CoinMarketCap verilerine göre Ethereum’un piyasa değeri 280 milyar dolara kadar gerilemiş durumda. Kripto para geçtiğimiz aylarda 4.300 doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum