Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ethereum Yüksek İşlem Ücretleri Nedeniyle Kullanıcı Kaybedebilir

Tanınmış analist Lark Davis, Ethereum’un yeni projesinin bir an önce hayata geçmesi gerektiğini söyledi.
Ethereum Yüksek İşlem Ücretleri Nedeniyle Kullanıcı Kaybedebilir

Bitcoin’den sonra en değerli kripto para birimi olan Ethereum, son dönemde yüksek işlem ücretleri nedeniyle yatırımcıların tepkisini alıyor. Binance Smart Chain altyapısında çok daha düşük komisyon ücretleri nedeniyle insanların BNB’ye geçtiği görülüyor ve bu da Ethererum’un kullanıcı kaybetmesine neden oluyor. ETH’nin bu duruma çözüm olması adına bir süredir Ethereum 2.0 projesini geliştirdiği biliniyor.

Sektörün tanınmış analistlerinden The Crypto Lark olarak bilinen Lark Davis, ETH 2.0’ın yakın zamanda başlatılması gerektiğini, aksi takdirde kripto paranın kullanıcı kaybı yaşamaya devam edeceğini söyledi. Ethereum’un bu noktada en büyük rakibi ise Binance Coin olmakta.

Ethereum Kullanıcı Kaybedebilir

Ethereum Kullanıcı Kaybedebilir

Ünlü analist ETH’deki gas ücretlerinin arttığına dikkat çekerek, Ethereum 2.0 projesinin bir an önce hayata geçmesi gerektiğini söyledi. Analist yüksek işlem ücretleri nedeniyle Ethereum’un yalnızca zengin yatırımcılara hitap eden bir kripto para birimi haline gelebileceğini düşünüyor. Özellikle küçük ölçekli yatırımcıların ilgisini Binance Smart Chain altyapısı daha çok çekiyor.

BSC’nin her geçen gün daha popüler hale geldiğini belirten Davis, merkeziyetsiz uygulamaların hacminin ETH tabanlı rakipler ile aynı seviyeye geldiğini ifade etti. İşlem ücretlerindeki yüksekliği saçmalık olarak niteleyen Davis, kullanıcı kaybının sürmemesi için ETH 2.0 projesinin hızlandırılması gerektiğini belirtti.

Ethereum düşüşü sürüyor
Kaynak: piyasa.paratic.com

Ethereum’un işlem ücretleri son verilere göre 30 dolar seviyesinde. Kripto para birimi son günlerdeki düşüşün etkisiyle 1.450 dolar seviyesine kadar geriledi. Geçtiğimiz günlerde ETH. 2 bin doların üzerine çıkarak tüm zamanının en yüksek seviyesine ulaşmıştı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum