Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ethereum, Bitcoin Karşısında Son 3 Yılın En İyi Performansını Gösterebilir

Analistler, ETH’nin BTC’ye karşısındaki güçlü duruşunu takip ediyor.
Ethereum, Bitcoin Karşısında Son 3 Yılın En İyi Performansını Gösterebilir
Son Güncelleme: 
Yorum

Bir analist, Ethereum’un, tüm zamanların en yüksek seviyelerini aşmak için BTC’ye karşı parabolik bir yükseliş başlatacağını belirtti. Veriler ETH/BTC’nin üç yılın en yüksek seviyelerine yakın olduğunu gösteriyor. Bir sonraki hamlenin daha da güçlü olması gerektiği belirtiliyor.
,
Bitcoin’e karşı Ethereum, bu ay kısa vadeli kripto piyasalarındaki birkaç yükseliş hikayesinden biri olarak görünüyor. Twitter’da Galaxy adıyla bilinen bir analist, ETH/BTC dikey hareket ile üstün performans başlatmak üzere olduğunu söyledi ve büyük altcoinler için iyimser tahminlerde bulundu.

ETH/BTC aylık grafik
Kaynak: TradingView

Analist tahmine dayalı bir grafiğin yanı sıra takipçilerine “Yıllardır büyük resimde ETH/BTC’yi bekliyordum. Grafikleri çıkardım ve şimdi nihayet buradayız” diye seslendi. Analist, ETH’nin parabolik moda girmek üzere olduğunu vurguladı.

ETH/BTC 2 haftalık grafik
Kaynak: Galaxy/ Twitter

ETH/BTC bu hafta 0,085’e ulaştı ve bu yıl Mayıs ayındaki kısa bir yükselişten bu yana en yüksek seviyeye ulaştı. Parite 2018’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyelerinin yakınında duruyor.

Ethereum, dolar paritesinde de güçlü görünüyor. Kripto para birimi yazım itibariyle 4.550 dolar seviyesinden işlem görüyor. Analistler kısa sürede psikolojik direnç olan 5.000 dolara ulaşılacağını düşünüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%