Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yatırımcısını Bezdiren Altcoin için 400 Kat Yükseliş İddiası!

Ünlü analist, Ripple ağının para birimi XRP'ye olan inancını koruduğunu fiyattaki geri çekilmeye rağmen 288 doları hedefleyerek iddialı bir biçimde gösterdi. Detaylar haberde;
Yatırımcısını Bezdiren Altcoin için 400 Kat Yükseliş İddiası!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Ripple ağının para birimi XRP, fiyatların bir gün benzeri görülmemiş yüksekliklere çıkıp ertesi gün yeni düşük seviyeleri test ettiği çalkantılı kripto para dünyasında kendisini bir kez daha ilgi odağında buldu. Fiyatındaki son geri çekilme hareketlerine rağmen ünlü bir analist, XRP için hedeflerini yüksek tutmaya devam ettiğini ortaya koydu.

Kripto varlığa sarsılmaz bir güven duymayı sürdüren ünlü kripto para analisti Javon Marks, oldukça cesur yeni analiz ve tahminiyle bir kez daha dikkatleri çekti.

XRP için Hedef: 288 Dolar

Marks, yaptığı analizde, XRP fiyatı için dudak uçuklatan 400 katlık bir artışı cesurca öngördü ve dijital varlığın 288 dolarlık dikkate değer bölgeye ulaşacağını iddia etti.

Bu cüretkar tahmin, değerdeki kayda değer düşüş ve devam eden piyasa türbülansı da dahil olmak üzere XRP için son dönemde yaşanan zorlukların ortasında gelmiş oldu.

Javon Marks'tan 288 Dolarlık XRP Tahmini Geldi
Kaynak: X /JavonTM1

Sosyal medya platformu X hesabı üzerinden paylaşımda bulunan isim, piyasalardaki son hareketin, XRP için beliren yükselişi veya mevcut boğa hareketi duruşunu değiştirmediğine dikkat çekti.

GCM Yatırım Banner

Boğa piyasası ve büyüme yetenekleri açısından henüz hiçbir şey görmemiş olabileceklerini söyleyen Marks şu ifadeleri kullandı:

“Benzeri görülmemiş bir kırılım devam ediyor, yükselen dipler korunuyor ve daha yoğun bir 2017-2018 tarzı koşu geliyor olabilir. Bu da XRP’nin fiyatını 400 kattan fazla bir harekete taşıyabilir!

Marks, analizinin XRP’nin tarihsel performansına, özellikle de aşağı yönlü trend çizgilerinden çıkma yeteneğine bağlı olduğunun altını çizdi.

XRP Fiyatı Kritik Seviyede

XRP, son haftalarda piyasadaki sert fırtınadan payına düşeni aldı ve 11-13 Nisan arasında yüzde 24’lük bir düşüş yaşayarak Mayıs 2023’ten bu yana en düşük değerine geriledi.

Bu gerilemeye rağmen dijital varlık direnç gösterdi ve yüzde 5’lik bir artışla toparlandı. Ancak bu toparlanma, düşüş eğiliminin kontrolü yeniden ele geçirmesiyle kısa sürdü.

XRP Fiyatı Gün İçinde Düşüşte
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

XRP, Paratic Piyasalar verilerine göre haber yazımı itibarıyla, son 24 saatte yüzde 0,5 oranında düşüşle 0,49 dolar civarında işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın