Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Dogecoin Yatırımcıları Dikkat! Yüzde 350’lik Dev Ralli İşareti!

Piyasa değeriyle en büyük meme coin konumundaki Dogecoin için çarpıcı fiyat tahmini geldi! DOGE yüzde 350'lik bir artışa mı hazırlanıyor? Detaylar;
Dogecoin Yatırımcıları Dikkat! Yüzde 350’lik Dev Ralli İşareti!
HABER GİRİŞ

Toplam piyasa değeri açısından en büyük meme coin konumundaki Dogecoin (DOGE), son piyasa düşüşünden ciddi şekilde etkilendi ve fiyatı bir hafta içinde yüzde 23’ün üzerinde gerileme gösterdi.

19 Nisan itibarıyla ise durum o kadar da olumsuz görünmüyor. Kripto varlık, kaybettiği zemini geri kazanarak günlük bazda yaklaşık yüzde 4‘lük hafif toparlanma gösterdi.

DOGE’un Son Düzeltmesi Sağlıklı mıydı?

DOGE’un toparlanma çabaları sürerken bir analist, düzeltmenin “sağlıklı” olabileceğini ve potansiyel olarak önemli bir fiyat artışına yol açabileceğini öne sürdü. Ona göre DOGE fiyatı, kısa vadede önemli bir fiyat artışının eşiğinde olabilir!

Kripto dünyasının popüler analistlerden biri olan Javon Marks, sosyal medya platformu X hesabından yaptığı paylaşımda, son düzeltmeyi “sağlıklı bir geri çekilme” olarak tanımladı ve varlığın yıl başından bu yana gösterdiği etkileyici performansı hatırlattı.

Javon Marks DOGE'dan Patlama Bekliyor
Kaynak: X / JavonTM1

Analist, daha da ileri giderek, böyle bir fiyat geri çekilmesinin 0,65 dolar hedefine doğru yüzde 315‘lik bir yükselişi tetikleyebileceğini öngördü.

GCM Yatırım Banner

DOGE için parlak bir gelecek öngören diğer analistler arasında Mikybull Crypto ve Trader Tardigrade yer alıyor. Bunlardan ilki “gerçek boğa koşusunun başlamak üzere olduğunu” iddia ederken, ikincisi Dogecoin’in yedi yıllık döngüyü yürüttüğünü, 40 dolara doğru bir fiyat patlamasının ihtimal dışı olmadığını savundu.

Halving ve DOGE Günü Etkileri Bekleniyor

Dogecoin’in, Bitcoin yarılanmasına (halving) sadece saatler kaldığı göz önünde bulundurulduğunda gerçekten de önemli bir rallinin eşiğinde olabileceği üzerinde duruluyor.

Tarihsel olarak, her yarılanma (kabaca her dört yılda bir gerçekleşir) Bitcoin’in ve tüm kripto para sektörünün büyük bir dirilişinin habercisi olurken, bu durumun Dogecoin’in de kazananlar arasında olabileceği anlamına geldiğine dikkat çekiliyor.

Meme coinin değerini olumlu yönde etkileyebilecek bir diğer olayın ise 20 Nisan’daki DOGE Günü olabileceği belirtiliyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.