Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

ATH’si 0,2782 Dolar Olan Altcoin için Yüzde 2500 Artış İddiası!

VET, yeni bir boğa koşusu için zemin hazırlıyor olabilir! Analistlerin bir bölümünün beklentisinin yüksek olduğu VeChain için fiyat hedefleri neler? Detaylar;
ATH’si 0,2782 Dolar Olan Altcoin için Yüzde 2500 Artış İddiası!
HABER GİRİŞ

VeChain’in yerel kripto para birimi VET, kripto para piyasasındaki genel düşüş eğiliminin bir sonucu olarak son günlerde önemli ölçüde düşüş göstermesine rağmen uzun vadede yeşil görünümünü koruyor. Altcoinin fiyatı, yüzde 60‘a yakın artışla yıllık ölçekte en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Fiyat, haber yazımı itibarıyla 0,038 dolar seviyesinde seyrederken, bazı analistler 0,27 doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesinin (ATH) ufukta olabileceğine inanıyor.

VET Fiyatı Zirveye mi Hazırlanıyor?

Analistlerin tahminleri çeşitli; bazıları kısa vadeli yükselişin 0,06 dolara çıkmasını beklerken, bazıları yüzde 2500‘lük muazzam bir yükselişle fiyatın 1 dolar seviyesine çıkmasını öngörüyor.

Popüler kripto analisti Ali Martinez, VET’in Haziran’dan Aralık 2020’ye kadar olan fiyat gidişatını taklit ettiğini düşünen isimlerden.

Ali Martinez, VET'ten Yükseliş Bekliyor
Kaynak: X / @ali_charts

Analiste göre varlık, önümüzdeki günlerde 0,032 dolardaki “üst sınıra” geri dönebilir ve ardından 0,60 dolara kadar yükselmeye başlayabilir.

GCM Yatırım Banner

Martinez’in görüşleri şu şekilde: “VeChain, Haziran’dan Aralık 2020’ye kadar olan fiyat hareketlerini yansıtıyor gibi görünüyor. Bu model devam ederse VET, kanalın üst sınırı olan 0,032 dolara geri çekilebilir ve potansiyel olarak devam eden bir boğa koşusu için zemin hazırlayabilir.”

Yakın zamanda VET için parlak bir gelecek tablosu çizen diğer analistler arasında Clifton Fx ve World of Charts yer alıyor.

İlki, coinin değerinin kısa vadede 0,06 dolara yükselebileceğini savunurken, ikincisi bu yaz 0,22 dolara ulaşılabileceğini öne sürmekte.

VET için En Çarpıcı Tahmin

En iyimser tahmin ise VET’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1 dolara doğru yüzde 2500’lük bir artışa hazır olduğuna inanan Flash’tan geldi.

The Flash, VET'ten Büyük Patlama Bekliyor
Kaynak: X / @THEFLASHTRADING

Analist, paylaştığı grafikle altcoinin fiyatının 1 dolar yolunda olduğunu ifade etti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın