Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bu Altcoin için Büyük İddia: Yükseliş Yatırımcıları Şok Edecek!

VeChain büyük adımlara hazır olabilir! Popüler analist, altcoini tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkaracak temel faktörleri değerlendirdi. Detaylar;
Bu Altcoin için Büyük İddia: Yükseliş Yatırımcıları Şok Edecek!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto dünyasının popüler analistlerinden biri olan YouTuber Crypto ZX, piyasa değeriyle en büyük 42. kripto para birimi VeChain’in (VET) fiyat hareketlerini ele aldığı yeni bir analizle takipçilerinin karşısına çıkarken iddialı söylem ve tahminlerde bulundu.

Analist, kripto para biriminin belirli direnç seviyelerini kırmayı başarması halinde tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacağını öngördü.

VET’in Öngörülen Fiyat Artışının Arkasındaki Katalizörler

Crypto ZX, paylaştığı son YouTube videosunda, VeChain’in geçmiş ve güncel fiyat hareketlerini araştırdı ve piyasadaki düşüş eğilimleri azaldıkça yukarı yönlü bir yörünge potansiyelini vurguladı.

Analist, VeChain’in Bitcoin ile ilişkili olarak son performansını inceleyerek kilit direnç seviyeleri hakkında bilgi verdi ve beklenen 2024 boğa koşusu sırasında altcoin fiyatına dair büyük bir artış öngördü.

VET Fiyat Analizi
Kaynak: TradingView

Crypto ZX’e göre VeChain daha önce 20 Aralık 2023’te önemli bir fiyat direncinin üzerine çıkarak, sonraki geri çekilmeden önce neredeyse 0,039 dolara ulaştı. Kripto para birimi, 11 Ocak 2024’te aynı fiyat direncini aşma girişimine rağmen kayda değer bir reddedilmeyle karşılaştı.

GCM Yatırım Banner

VeChain’in 0,03 dolar fiyat aralığında konsolide olabileceğini öne süren analist, bununla birlikte kripto para biriminin beklenen hedefinin 0,033 dolar bölgesindeki önemli direnç seviyesinin ötesinde bir artış yaşamak olduğunu ifade etti.

Öncelikli Hedef: 0,04425 Dolar

Bu direnç seviyesinin üzerinde bir kırılımın VeChain’e yeni zirvelere yükselmek için daha büyük bir şans vereceğini söylerken VeChain’in mevcut direnç seviyelerinin üstesinden gelebilmesi halinde, kripto para biriminin fiyatının 0,04425 dolara kadar yükselebileceğini öngördüğüne dikkat çekti.

Crypto ZX, piyasadaki son gerilemenin VeChain’in destek hattı boyunca dalgalı fiyat hareketine yol açtığını açıklarken temel direnç seviyesinden yaklaşık yüzde 17,26’lık bir geri çekilme beklediğini, Bitcoin’in 46 bin dolarlık kritik seviyeyi aşmayı başarması halinde VeChain’in yeni yılın en yüksek seviyelerine çıkabileceğini tahmin ettiğini dile getirdi.

“Pek Çok İnsanı Şok Edecek”

“Günün sonunda hepsi spekülasyon, ancak 2024 yılı için VeChain’in fiyatı konusunda çok iyimserim. Bunun pek çok insanı şok edeceğini düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Crypto ZX, VeChain’in devam eden projeleri ve gelişmeleriyle elde ettiği olumlu havaya rağmen, kripto para biriminin bu etkiyi henüz fiyata yansıtamadığını açıkladı. Geçirdiği genel genişleme ve ilerlemeler göz önüne alındığında VeChain’in değerinin şu an için olması gerekenden çok daha düşük seviyede olduğunu vurguladı.

Analistin, piyasa değerinin 2 milyar doların üzerinde çok güçlü bir şekilde durduğunu da söylediği VET fiyatı, son 24 saatte yüzde 1 düşerek haber yazımı itibarıyla 0,0279 dolardan işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın