Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ethereum Aktif Adresleri Fiyat 3 Bin Dolar Üzerindeyken Artıyor

Adres etkinliğindeki artış dikkat çekiyor.
Ethereum Aktif Adresleri Fiyat 3 Bin Dolar Üzerindeyken Artıyor

Bitcoin’den sonra en değerli kripto para birimi olan Ethereum, son günlerde yükselişine hız verdi ve 3.000 doların üzerine çıktı. ETH yükselişini 3.300 dolar seviyesine kadar sürdürdü ancak Bitcoin’deki geri çekilmenin etkisiyle değer kaybı yaşadı.

Fiyat artışı ile beraber Ethereum’un aktif adreslerindeki aktivitenin de yükseldiği görülüyor. Santiment tarafından paylaşılan son verilere göre, günlük yeni Ethereum adreslerinin miktarı yaklaşık 4 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı.

ETH aktif adresler
Kaynak: Santiment

Yeni kullanıcılar, Ethereum’un 3.000 dolar fiyat seviyesine yakın bir hızla ETH adresleri oluşturuyor. Analistler yeni adres sayısındaki artışın, bir sonraki olası hareketin öncü göstergesi olabileceğini düşünüyor.

Ethereum’un perakende yatırımcılar arasındaki popülaritesi 2021’in başından bu yana önemli ölçüde artıyor. Kripto para biriminin Singapur’da Bitcoin’den daha popüler olduğu bir araştırma ile ortaya konmuştu.

ETH fiyatındaki son artış nedeniyle, balina adresleri birikimlerini artırdı. 100.000’den fazla ETH tutan büyük adresler artık toplam arzın yaklaşık %43.7’sine sahip durumda. Kripto para birimi an itibariyle 3.050 dolar seviyesinden işlem görüyor ve piyasa değeri 357 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum