Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Chainlink Fiyatı DeFi ve GameFi Yükseltmesi ile %10’dan Fazla Arttı

Chanlink ağında geliştirilen projeler ile beraber, kripto para biriminin fiyatı hız kazanıyor.
Chainlink Fiyatı DeFi ve GameFi Yükseltmesi ile %10’dan Fazla Arttı
Son Güncelleme: 
Yorum

Chainlink, son 24 saatte %10 artış kaydetti. Chainlink ağı, birden fazla DeFi protokolü ve GameFi projesiyle entegre olmaya devam ediyor. Bu durum kripto para biriminin fiyatına olumlu etki ediyor.

Moonriver’ın Kusama merkezli parachain’indeki en büyük DEX olan Solarbeam, yaklaşmakta olan ödünç verme ve ödünç alma platformuna Chainlink’i entegre ettiğini duyurdu.

Bundan önce Dogecoin rakibi Floki Inu, merkezi olmayan finans veya DeFi işlevleri getirmek için Chainlink’i entegre ettiğini açıklamıştı.

LINK saatlik grafik
Kaynak: TradingView

Kripto para birimi yazım itibariyle 22.34 dolar seviyesinden işlem görüyor. Link’in güncel piyasa değeri ise 10 milyar doların üzerinde bulunuyor ve 22. sırada yer alıyor. Chainlink, gerçek dünya verilerini blok zinciri tabanlı akıllı sözleşmelere bağlayan Oracle ağları geliştiriyor.

Chainlink’in ağı, Deutsche Telekom’un T-Systems, Swisscom ve Associated Press gibi düğüm operatörleri sayesinde DeFi, sigorta ve oyun da dahil olmak üzere çeşitli blok zincirlerinde akıllı sözleşmelerde kilitli 80 milyar dolardan fazla değeri güvence altına alıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%