Yatırım yapmaya başla!

Bitcoinin Değeri 1 Milyon Dolara Ulaşacak!

Bitcoinin değeri ile ilgili yepyeni bir görüş ortaya atıldı. Değerinin gelecekte 1 milyon dolara yükseleceği hakkındaki tespit sizlerle:
Bitcoinin Değeri 1 Milyon Dolara Ulaşacak!

Bitcoin ile ilgili her gün yeni bir iddia duyuyoruz, öyle değil mi? İşte bunlardan birisi, fazlasıyla ilgi çekmeyi başardı. Çünkü eskiden beri bitcoin ile haşır neşir olan birisi tarafından bu iddia ortaya atıldı. Durum böyle olunca dijital para birimiyle ilgilenenlerin gözlerinde dolar işareti parlamaya başladı.

En eski bitcoin borsalarından birisinin kurucusu olan Bobby Lee, Korea Times’a konuştu ve Bithumb’a yapılan saldırıları değerlendirdi.

Bobby Lee Bitcoin Açıklaması

BTCC’nin CEO’su olan Lee, dijital para birimine yönelik saldırılar nedeniyle gelecekte daha da değerli bir hal alacağını düşünüyor.

Bitcoine Yönelik Saldırılar

Lee’ye göre; bir şeyin çalınması değerli olduğunu gösterir. Bu düşüncesini örneklerle de kanıtlıyor.

Kimsenin kredi kartı puanlarını ve uçuş millerini çalmadığını; ama bitcoinin hırsızların ilgisini çektiğini belirtiyor.

Bitcoin Hırsızların İlgisini Çekiyor

Altından daha değerli bir hale gelen bitcoin, başarılı bir yükseliş eğrisi çiziyor ve her gün yeni yatırımcılar çekiyor.

Bobby Lee, bitcoinin başarılı seyrini de dikkate alarak, değerinin gelecekte 1 milyon dolara yükseleceğini düşünüyor.

Bitcoin 1 Milyon Dolar Olacak

Üstelik bunun fazla bir zaman anlamayacağını söylüyor. Çünkü insanların ilgisini çektikte talep artışı ile birlikte değerlenecek ve önemi anlaşılacak.

Fiyatların dik bir eğri ile yükselmeyeceğini söyleyen Lee, normal bir kavis ile çıkış yaşayacağına dikkat çekti.

Bitcoin Fiyatları Kavisli Yükselecek

Bitcoin ile ilgili çeşitli çalışmalar yapıldığını da söylemek gerekiyor. İsviçreli özel bir bankanın bitcoin varlık yönetimi hizmeti başlatması bunlardan birisi. Diğeri ise belli bir zaman diliminde gerçekleşen tüm işlemlerin kayıt altına alınması için oluşturulan blokların boyutunda 1 MB’tan 2 MB’ta geçiş yapılması öngörülüyor. Bu değişiklik mevcut borsaların % 87’si tarafından kabul edilmiş durumda ve sorunsuz bir şekilde geçişin yapılıp yapılamayacağı merak ediliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum