Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bakan Nebati Sektör Temsilcilerinden Destek Sözü Aldı

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, gıda ve perakende sektöründen isimlerle yaptığı toplantıya ilişkin açıklama paylaştı.
Bakan Nebati Sektör Temsilcilerinden Destek Sözü Aldı
Yorum

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin ekonominin gündemine dair değerlendirmeler yaptığı görüşmeler sürüyor.

Bugünkü görüşmelerin ilki iş dünyası temsilcileriyle oldu. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yüksek İstişare Heyeti Toplantısı’na katılan Nebati, güncel ekonomik konularla ilgili bilgi alışverişlerinde bulunduklarını aktardı.

Bir sonraki görüşmesi ise gıda ve perakende sektör temsilcileriyle oldu. Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Gıda ve Perakende sektörünün temsilcileri ile bir araya geldiğimiz toplantıda sektör temsilcilerinden, Birlikten Berekete #KazananTürkiye kampanyamıza tam destek sözü aldık.” ifadesine yer verdi.

Hazine Bakanı, 12 Şubat Cumartesi günü Türkiye Ekonomi Modeli Yeni Adımlar ve Enflasyon Tedbirleri Tanıtım Toplantısı sonrasında, yeni paketin detaylarını açıklamıştı. Söz konusu modelin temelinde, yurt içi tasarrufların geliştirilip, etkin bir şekilde yatırımlara yönlendirilmesi mantığının yattığını söylemişti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu